ابی شکوری بدون کت شلوار در دربی!

ابی شکوری بدون کت شلوار در دربی! مدافع چپ سابق پرسپولیس تهران در پایان دوران بازی خودش در یک نقش جدید با کت و شلوار مدیریتی کارهای خودش را دنبال می کند. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

ابی شکوری:

به گزارش سایت ورزشی ، ابراهیم شکوری در سومین تجربه مدیریتی خودش بعد از پایان حضور فوتبالی خود به عنوان بازیکن، در پیکان کار خودش را دنبال می نماید. او در روزهای پایانی فوتبال خودش همزمان به دنبال ارتقای مقاطع تحصیلی بود. شاید این بازیکن خوش شانس بود که خیلی زود با آویزان نمودن کفش هایش توانست حکم مدیریت در فدراسیون بدست بیاورد. او یک تجربه بزرگ را در ابتدای مسیر ورزشی کسب نموده است.

ابی شکوری بدون کت شلوار در دربی!

ابی شکوری بدون کت شلوار در دربی!

حضور در باشگاه پرسپولیس تهران قطعا اتفاق بزرگ مدیریتی برای ابراهیم شکوری بوده است. او در نهایت این روزها در پیکان تهران کارهای مدیریتی خود را دنبال می نماید. شماره 18 سابق پرسپولیس با اینکه در دربی حضور فعال داشت و روزگاری در ترکیب تیم بازی می کرد. تجربیات خوبی را در مقابل استقلال در دربی دارا می باشد و توانسته کارنامه عالی از خودش به ثبت برساند. یکی از مهم ترین و خاطره انگیزترین دربی هایی که ابراهیم شکوری در آن بازی انجام داده است مربوط به کامبک 3-2 است.

ابی شکوری

در روزگاری که هواداران سایه باخت های تکراری را در باشگاه نزدیک خود مشاهده می کردند، آنها بازی باخت را با سه گل ایمون زاید جبران نمودند. آن مسابقه خاطره انگیز حالا جزو شیرین ترین دوران ابی آقا به حساب می آید. شکوری حالا با کت و شلوار و پرستیژ مدیریتی کارهایش را دنبال می کند. به نظر شما او در این پست عملکرد بهتری داشته یا دوران بازی‌اش؟ لطفا نظرات و دیدگاه هایتان را در بخش کامنت ها درج نمایید. قطعا دربی امروز نیز خاطره انگیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *