رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالور گرفت؟

کریستیانو رونالدو بازیکن مطرح دنیای فوتبال یکی از معروف ترین و پرکاربرترین شخص در اینستاگرام است. رونالدو با 605 میلیون فالوور بیشترین میزان کاربر را در این شبکه اجتماعی دارد. از همین رو به کسب درآمد از صفحه شخصی اش می پردازد. در این مطلب از سایت ورزشی به بررسی حضور رونالدو و افزایش فالوور او می پردازیم. رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالور گرفت؟

 

رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالور گرفت؟

به گزارش سایت ورزشی ، رونالدو با حضورش در ایران با افزایش چشمگیری در فالوورهایش مواجه شد. کریستیانو رونالدو برای یک مسابقه رسمی در ایران حضور یافت و با واکنش ها و بازتاب های زیادی در سرتاسر دنیا همراه بود. از زمان ورود به فرودگاه امام خمینی ره و استقبال بی سابقه از کاروان تیم النصر در زمان رسیدن به هتل اسپیناس پالاس ، خبرهای مرتبط با این بازیکن بسیار مورد توجه قرار گرفت. در روز گذشته حضور پرشمار هواداران رونالدو در خیابان های تهران برای استقبال از این فوق ستاره در صدر خبرگزاری های مطرح دنیا قرار گرفت. البته این بازیکن پرتغالی نیز کارهای ارزشمند زیادی را در زمان حضورش در کشور انجام داد و تحسین ها و تمجیدهایی نیز همراه شد. به همین خاطر میزان محبوبیت رونالدو حداقل در ایران چند برابر شد.

رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالور گرفت؟

کریس رونالدو به درخواست مسئولین باشگاه پرسپولیس و النصر برای دیدار با کودکی که ویدیوهای گریه او برای اسطوره اش حسابی وایرال شد جواب مثبت نشان داد. سپس با دختر با استعداد معلولی بنام فاطمه حمامی که تابلوی CR7 را با پاهای خودش کید و اینگونه قلب ها و انرژی مثبت را از آن خودش کرد. انشار ویدیوهای مربوط به رونالدو در صفحه شخصی النصر واکنش های مثبت زیادی را به دنبال داشت. بر اساس آنالیز صفحه اینستاگرام این بازیکن فوتبال نشان می دهد. در کمتر از 48 ساعت حضور این فوق ستاره در ایران او حدود 400 هزار فالوور جدید گرفته و آمار کل فالورهای او به 605 میلیون و 600 هزار نفر رسیده است.

رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالور گرفت؟

بررسی فالوورهای کریس رونالدو بعد از حضور در تهران:

بر اساس نمودارهای منتشر شده از دنبال کننده صفحه رسمی رونالدو نشان می دهد. که میانگین روزانه 100 هزار فالور جدید به فالورهای او افزوده شد. و این از زمان حضورش در تهران رشد قابل توجهی داشت. در هفته اخیر کریس به طور میانگین در هر روز حدود 100 هزار دنبال کننده جدید دریافت کرد. و روز گذشته بعد از استقبال از این شخص در تهران فالورهای او در این شبکه اجتماعی رشد قابل توجه تری داشت. نمودار کلی رشد فالوورهای رونالدو نشان می دهد که او طی ۴۸ ساعتی که در ایران حضور داشته است. حالا کریس 400 هزار دنبال کننده جدید دارد.

mohamadnd
23 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *