دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان در پی تغییر برنامه لیگ برتر لغو شد

دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان در پی تغییر برنامه لیگ برتر لغو شد، بازی دوستانه مورد انتظار دو غول فوتبال ایران، پرسپولیس و سپاهان که قرار بود 13 مهرماه برگزار شود، به دلیل تغییرات اخیر در برنامه لیگ برتر لغو شد. این لغو باعث ناامیدی هوادارانی شد که مشتاقانه منتظر این درگیری نادر هستند.

دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان در پی تغییر برنامه لیگ برتر لغو شد

برگزاری بازی

تصمیم برای برگزاری این دیدار دوستانه ناشی از نیاز پرسپولیس به حاضر سازی برای بازی آتی خود مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا و پس از لغو غیرمنتظره دیدار مقابل پیکان بود.

پرسپولیس با سپاهان
پرسپولیس با سپاهان

گزارش ورزشی

به گزارش “ورزشی”، پرسپولیسی ها در ابتدا دو دیدار دوستانه مقابل تیم های لیگ برتری برای تیز نگه داری شرایط رقابتی خود در نظر گرفتند. اولین مورد قرار بود مقابل باشگاه نساجی باشد، تیمی که مشتاقانه دعوت را پذیرفته و علناً بازی دوستانه را تایید کرد.

با این حال قرار بود دیدار پرسپولیس و سپاهان، دو باشگاهی که به رقابت شدیدشان در فوتبال ایران شهرت دارند، مورد توجه قرار گیرد. در حالی که هر دو تیم به ندرت در بازی های دوستانه شرکت کردند، پیش از این دو بار در بازی های تدارکاتی که در ورزشگاه آزادی برگزار شده بود به مصاف هم رفتند. این بار گمانه زنی ها مبنی بر برگزاری این بازی دوستانه در مکانی خارج از ورزشگاه نمادین تهران، آزادی، وجود داشت.

تاریخ تعیینی برای این مسابقه مورد انتظار 13 مهر بود. با این حال، این هیجان کوتاه مدت بود زیرا لیگ برتر تغییراتی را در برنامه خود اعلام کرد. و منجر به لغو تاسف بار این دیدار پر سر و صدا شد. هنوز تاریخ جدیدی برای این مسابقه اعلام نشد و هواداران را در تعلیق قرار داد که بالاخره چه زمانی شاهد تقابل این دو غول خواهند بود.

دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان در پی تغییر برنامه لیگ برتر لغو شد
دیدار دوستانه پرسپولیس و سپاهان در پی تغییر برنامه لیگ برتر لغو شد

نتیجه

با در نظر گرفتن این دیدار دوستانه لغو شده، پرسپولیس حالا خود را برای دیدار حساس لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر حاضر می کند که قرار است دوشنبه 19 مهرماه برگزار شود. در همان روز سپاهان میزبان الاتحاد خواهد بود. این دیدارهای پیش رو بدون شک آزمون های مهمی برای هر دو تیم خواهد بود. زیرا آنها قصد دارند در رقابت های قاره ای نشان خود را نشان دهند.

در حالی که بازی دوستانه پرسپولیس و سپاهان ممکن است باید منتظر بماند. هواداران فوتبال ایران همچنان می‌توانند منتظر فصلی هیجان‌انگیز باشند که مسابقات لیگ برتر و رقابت‌های بین‌المللی نویدبخش هیجان و درام فراوان است.

Hesam
23 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *