ارزش کلکسیون ساعت‌های رونالدو چقدر است؟

کریستیانو رونالدو یکی از مشهورترین فوتبالیست های دنیا است که علاقه زیادی به ساعت دارد. رونالدو کلکسیون خاص و جذاب ساعت های مختلف را دارد که 5 میلیون پوند ارزش دارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. ارزش کلکسیون ساعت‌های رونالدو چقدر است؟

 

ارزش کلکسیون ساعت‌های رونالدو چقدر است؟

به گزارش سایت ورزشی، کریس رونالدو عاشق ساعت های گران قیمت و لاکچری است. و از زمان عضویت در باشگاه النصر این علاقه مندی زیادتر شده است. از روز اول او یک ساعت مچی برند Jacob & Co در مراسم پیوستن به النصر از این باشگاه دریافت کرده که رنگ ساعت به رنگ سبز زمردی پرچم عربستان بود. ساعت طلای سفید 18 عیار با مبلغ 630 هزار پوند قیمت گذاری شده است. اما قیمت این ساعت در مقابل گرانترین ساعت کلکسیون او به چشم نمی آید. فرانک مولر الماس امپریال توربیلون به ارزش ۱.۶ میلیون پوند. مشهورترین بازیکن پرتغال 5 ماه بعد از اقامت در عربستان یک ساعت دیگر با تم سعودی از Jacob & Co به ارزش ۹۲۰۰۰ پوند هدیه گرفت.

ساعت «باگت قلب CR7» که تصویر رونالدو را در پشت دارد. و با ۲۶ الماس سفید روی قاب پوشانده شده است. در همان ماه رونالدو ساعتی به قیمت ۷۵۰۰۰۰ پوند از جیکوب خرید. کریس در ماه جولای سهامدار برند ساعت Chrono۲۴ شد. این شرکت که گفته می‌شود حدود ۷۷۰ میلیون پوند ارزش دارد. در سال ۲۰۰۳ تاسیس شد. و ادعا می‌کند که بیش از نه میلیون نفر ماهانه از وب‌سایتش دیدن می‌کنند. اعتقاد بر این است که کلکسیون ساعت‌های رونالدو ۵ میلیون پوند ارزش دارد. ستاره النصر در ماه گذشته در ریاض با فرانسیس انگانو قبل از مبارزه‌اش با تایسون فیوری ملاقات کرد و یکی از ساعت‌های خود به ارزش نیم میلیون ریال سعودی یا ۱۱۰۰۰۰ پوند را به او هدیه داد. به نظر شما چرا رونالدو عشق ساعت دارد؟ آیا بازهم از ساعت های گران قیمت تر رونمایی می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *