تیپ کُردی وریا غفوری با ساعت ۸۰۰ میلیونی

وریا غفوری یکی از بازیکنان دوست داشتنی و باشرف فوتبال ایران است. که در تیم استقلال توپ می زد. و یکی از کاپیتان های این باشگاه بوده است. وریا در سال های اخیر به دلیل حمایت از اعتراضات مردم در ایران از فوتبال کناره گیری کرده است. و به مربیگری روی آورده است. در ادامه سایت ورزشی با تیپ کُردی وریا غفوری با ساعت ۸۰۰ میلیونی همراه شوید.

تیپ کُردی وریا غفوری با ساعت ۸۰۰ میلیونی

به گزارش سایت ورزشی، وریا غفوری بازیکن و کاپیتان سابق تیم استقلال تهران است. غفوری آخرین بار جام قهرمانی آبی ها را در لیگ برتر بالای سر برده است. وریا با استقلال در لیگ بیست و یکم موفق شد. با یک رکورد فوق العاده خاص به قهرمانی لیگ رسید. و بدون شکست آبی های تهران را بعد چند سال صاحب جام کرده است. غفوری بعد از استوری های تند و سیاسی که نسبت به مرگ مهسا امینی توسط گشت ارشاد منتشر می کرد. بازیکن مطرح استقلال علاقه زیادی به مردم کشورش داشت و استوری های تندی انتشار داد. در آن زمان خیلی ها به ایشان حق دادند. و به حمایت از بازیکن کردتبار فوتبال ایران پرداختند.

تمرین وریا غفوری با یک چهره خاص

او در فصل قبل برکنار شد. از فوتبال خداحافظی کرد و حالا در کلاس های مربیگری شرکت می نماید. او مدتی پیش عکسی از خودش با لباس کُردی منتشر کرد که حسابی مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفت. با کمی دقت در این عکس متوجه شدیم. که در دستان کاپیتان سابق استقلال یک ساعت رولکس Submariner Date با شماره رفرنس 126610LN است. که صفحه‌ای ۴۱ میلیمتری دارد. و جنس بدنه‌اش از فولاد تشکیل شده است. و همچنین تا عمق ۳۰۰ متری آب مقاوم است. گفتنی است قیمت این ساعت در مارکت ۸۰۰ میلیون تومان است. به نظر شما آیا وریا می تواند جزو مربیان برتر لیگ فوتبال ایران شود؟

تیپ کُردی وریا غفوری با ساعت ۸۰۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *