تساوی هال‌سیتی با حضور 87 دقیقه‌ای صیادمنش

تساوی هال‌سیتی با حضور 87 دقیقه‌ای صیادمنش ، تیم باشگاه هال سیتی در یک بازی خارج از خانه خودش در مسابقات چمپیونشیب انگلستان در مقابل ردینگ قرار گرفت. مسابقه با نتیجه 1-1 مساوی شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

حضور صیادمنش در تیم هال سیتی:

تیم فوتبال هال سیتی در یک مسابقه با حضور بازیکن ایرانی به مساوی دست یافت. صیادمنش بازیکن ایرانی تیم هال سیتی در یک حضور 87 دقیقه ای در تیمش بازی کرد. الله یار در این مسابقه امشب برای تیمش بازی نمود. به گزارش سایت ورزشی ، تیم فوتبال هال سیتی در سی و هشتمین بازی فصل جاری چمپیونشیب انگلیسی در خانه ردینگ مسابقه داد و بازی با نتیجه 1-1 به تساوی کشیده شد. گل اول تیم را اسلاتر در دقیقه 26 برای هال سیتی به ثمر رسانده است.

نکات آماری برد پرگل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان

تساوی هال‌سیتی با حضور 87 دقیقه‌ای صیادمنش

صیادمنش در ترکیب اصلی تیمش تا دقیقه 87 حضور داشت و سپس با بازیکن دیگر تعویض شد. مسابقه ای که هال سیتی توانست با 47 امتیاز در رده پانزدهم جدول 24 تیمه چمپیونشیب انگلیس قرار بگیرد.  صیادمنش از جمله بازیکنان خوب و تاثیرگذار تیمش می باشد. مدتی است که در ترکیب هال سیتی قرار گرفته و توانسته خودش را به مربی و کادر فنی تیم نمایش دهد. صیادمنش از جمله بازیکنان خوب و حرفه ای که در مدت زمان حضورش توانسته تاثیرگذاری خوبی داشته باشد. اما متاسفانه در این بازی نتوانست گل بزند یا پاس گل دهد.

mohamadnd
19 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *