شکست تیم کریم انصاری‌ فرد در خارج خانه

شکست تیم کریم انصاری‌ فرد در خارج خانه ، کریم انصاری فرد بازیکن ملی پوش ایرانی باشگاه اومانیا می باشد. در یک مسابقه مهم در مقابل آپولون قرار گرفت. تیم کریم با شکست روبرو شد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

شکست تیم اومانیا در مقابل آپولون:

مسابقه ای در دیدار گروه قهرمانان لیگ قبرس بین دو تیم اومانیا در مقابل آپولون برگزار شد. به گزارش سایت ورزشی ، تک گل تیم اومانیا را تاجوری در دقیقه 18 به ثمر رسانده است. کریم انصاری فرد به طور کامل در ترکیب اومانیا نیز حضور داشت. گل های آپولون تیم میزبان در دقیقه های 14 و 45 و 85 به ثمر رسیده است. تیم اومانیا با اینکه انصاری فرد به مدت 90 دقیقه در بازی حضور داشت اما نتوانست کاری را از پیش ببرد.

شکست تیم کریم انصاری‌ فرد در خارج خانه

مسابقه ای حساس و پرگل که در لیگ قهرمانان قبرس برگزار شده است. نتیجه 3-1 و شکست تیم کریم انصاری فرد را در پی داشته است. دیدار گروه قهرمانان لیگ قبرس با حفظ امتیازهای قبلی بین شش تیم اول جدول رده بندی دور قبل مسابقات برگزار می شود. سه تیم اول سهمیه فصل آینده لیگ اروپایی را کسب خواهند کرد. در این جدول اومانیا با حضور کریم انصاری فرد در رتبه ششم جدول با 42 امتیاز قرار دارد.

کریم از جمله بازیکنان لژیونر ایرانی در باشگاه قبرس است که در چند سال اخیر عملکرد بی نظیری در تیم خودش داشته است. البته هر بازیکن فوتبال بالا پایین زیادی دارد و ممکن است هر بازی با بازی های دیگرش متفاوت باشد. قطعا کریم انصاری فرد نیز از جمله این فوتبالیست ها است. به نظر شما در بازی بعدی اومانیا این بازیکن ایرانی می تواند گلزنی کند؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در این زمینه در بخش کامنت ها بنویسید. کریم انصاری فرد در تیم ملی فوتبال ایران نیز در رقابت های جام جهانی قطر حضور داشت.

mohamadnd
19 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *