محرومیت فوری جواد نکونام

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال تهران است که بعد از بازی دیشب مقابل آلومینیوم اراک در کنفرانس مطبوعاتی علیه قضاوت داوری انتقاداتی را مطرح نمود. او به دلیل اظهاراتش بر علیه داوران مسابقه تا اطلاع ثانوی محروم شده است. در ادامه سایت ورزشی با محرومیت فوری جواد نکونام همراه ما باشید.

 

محرومیت فوری جواد نکونام

به گزارش سایت ورزشی به نقل از خبرگزاری های داخل ایران، جواد نکونام بعد از مسابقه دیشب مقابل آلومینیوم اراک که با نتیجه 1-0 به نفع آبی ها به پایان رسید در کنفرانس خبری بعد از مسابقه حضور پیدا کرد. ایشان در این مصاحبه بر علیه قضاوت سید رضا مهدوی، داور مسابقه حرف ها و سخنان تندی بیان داشت. بعد از ابراز این سخنان پیش بینی می شد که با واکنش تند کمیته انضباطی روبرو شود و او را جریمه خواهند نمود. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران در این فصل کاملا جدی برخورد می کند و نسبت به موضوعات مختلف واکنش سریعی نشان می دهد.

کاهش قرارداد جواد نکونام و تأثیرات آن بر تیم استقلال

تقریبا کمتر از 24 ساعت برخوردهای لازم با سرمربیان و بازیکنان و عوامل کادر فنی تیم ها را انجام می دهد و مصاحبه تند بر علیه داوری را بر نمی تابد. حالا جواد نکونام به دلیل اظهارات تند خودش در کنفرانس خبری دیدار استقلال و آلومینیوم با محرومیت مواجه شده است.

محرومیت فوری جواد نکونام

رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای جواد نکونام:

«جواد نکونام، سرمربی تیم استقلال تهران به‌دلیل عدم رعایت مفاد ماده 71 آیین نامه انضباطی مبنی بر اظهارات علیه داور مسابقه پس از دیدار مورخ پنجم آبان ماه مقابل آلومینیوم اراک به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، از همراهی تیم خود در مسابقات محروم بوده و لازم است دفاعیات خود را ظرف مهلت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال کند.»

به نظر شما آیا این محرومیت ها می تواند برای فوتبال ایران مفید واقع شود. و از برخی تنش ها و اظهارات بی پایه و اساس جلوگیری کند؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *