مایکل اوون توپ طلا ر

یکی از چهره های جذاب و جزو جوانترین بازیکن و گلزن انگلیس در جام جهانی قطعا مایکل اوون بود که یکبار هم با لباس دونات در تلویزیون ظاهر شد. اما دخترش طرفداران بیشتری نسبت به پدر دارد و تقریبا 4 برابر مایکل دنبال کننده دارد. در ادامه سایت ورزشی با مایکل اوون توپ طلا را برد همراه شوید.

مایکل اوون توپ طلا ر

مایکل اوون توپ طلا را برد

به گزارش سایت ورزشی ، مایکل اوون قبل از اینکه به صورت دونات در تلویزیون ظاهر شود، توپ طلا را برده بود. اما حتی این مورد هم به او کمکی نکرد تا در اینستاگرام از دختر خودش سبقت بگیرد. مهاجم اسبق لیورپول در سال 2001 بعد از کمک به تیمش برای قهرمانی در جام یوفا، جام حذفی و جام اتحادیه، این جایزه را بدست آورد. ایشان در طول سال 36 گل برای باشگاه و تیم ملی خود به ثمر رساند. در این زمینه نیز رائول و الیور کان را شکست داد. مایکل در 18 سالگی ملی پوش شد، 40 گل در 89 بازی ملی برای انگلیس به ثمر رساند و در سال 1998 نیز جوان ترین بازیکن و گلزن انگلستان در جام جهانی لقب گرفت. اوون در سالها قبل خاطرات زیادی را برای فوتبال دوستان زنده می کند.

مایکل اوون توپ طلا ر

اوون در تیم های رئال مادرید، نیوکاسل، منچستریونایتد و استوک بازی کرد و در سال 2013 در سن 33 سالگی بازنشسته شد. هم اکنون نیز کارشناس تلویزیونی و سفیر باشگاه لیورپول به حساب می آید. مایکل اوون سال قبل با حضور در سری سوم «خواننده نقابدار» و پوشیدن لباس دونات طرفداران را شوکه کرد. اما با توجه به حضورش در این برنامه بازهم نتوانست به شهرت دخترش برسد. جما اینفلوئنسر و سوارکار است و با 1.9 میلیون فالوور از پدرش پیش است. پدر تنها 482 هزار نفر در اینستاگرام دنبال کننده دارد. به نظر ما دلیل محبوبیت دختر مایکل اوون نسبت به او چه چیزهایی می باشد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را بیان فرمایید.

مایکل اوون توپ طلا ر

mohamadnd
29 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *