اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس

تیم پرسپولیس تهران در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل بیست و سوم موفق به پیروزی در مقابل تراکتوسازی در تبریز شد. قرمزها در این مسابقه با کسب 3 امتیاز حساس با شش امتیاز در کنار سپاهان در بالای جدول قرار گرفته اند. اما در این میان اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس کام فوتبال دوستان را تلخ کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

 

اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس

به گزارش سایت ورزشی ، تیم پرسپولیس با تک گل مسابقه با اشتباه دروازه بان قرمزهای تبریز پیروز شدند. این مسابقه برخلاف تقابل دو فصل قبل دو تیم حواشی زیادی نداشت و بازی بدون تنش در سکوها به اتمام رسید. در این مسابقه نیز لیزر اندازها در زمین مزاحمت هایی برای بازیکنان به وجود آوردند. در لحظاتی از بازی برای مهدی ترابی این اتفاق رخ داد و هواداران تراکتوری تلاش نمودند از این طریق حواس او را پرت نمایند.

اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس

دیدار تراکتور و پرسپولیس در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر 1402-1403 از ساعت 18:45 در ورزشگاه یادگار امام تبریز شروع شد. ظرفیت ورزشگاه خیلی سریع پر شد. بعد از شروع بازی تعداد هواداران تبریزی کار را کمی خطرناک نمود. برخی از تماشاچیان علاوه بر روی سکوها و پله ها حتی بر روی دیوار طبقه دوم نیز نشسته بودند و هر لحظه امکان سقوط آنها وجود داشت. در دقیقه 29 درگیری بین شجاع و وحید امیری پیش آمد. که با دخالت داور و بقیه بازیکنان ختم به خیر شد. هواداران تراکتور بعد از این صحنه شعارهایی بر علیه پرسپولیسی ها سر دادند.

اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس

حواشی بازی تراکتور و پرسپولیس در یادگار امام:

برخی از تماشاگران حاضر در پایین جایگاه خبرنگاران با نشستن روی نرده های جلوی جایگاه باعث شدند تا خبرنگاران را مجبور نمایند به صورت ایستاده بازی را تماشا کنند. حسین پور حمیدی دروازه بان تراکتور در صحنه به ثمر رسیدن گل اول باشگاه با خروج اشتباه باعث گل زدن پرسپولیس شد. بعد از این اتفاق نیز هواداران تراکتور از دوازه بان تیم شان با شعار «عیبی یوخ» حمایت کردند. در پایان نیمه دوم نیز پرسپولیس توسط مهدی ترابی توانست به گل دوم برسد و ضربه ترابی با اختلاف کمی به بیرون رفت. در این صحنه نیز یحیی به شدت از هافبک تیمش که نتوانست گل بزند ناراحت شد.

اقدام غیراخلاقی هواداران تراکتور در مقابل پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *