ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم تراکتوسازی تبریز در خانه مقابل پرسپولیس تهران قرار خواهد گرفت. ادامه هفته دوم رقابت های لیگ برتر از ساعت 18:45 در استادیوم سهند تبریز دو تیم قدرتمند باهم دیدار خواهند کرد. با ما در سایت ورزشی با ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی همراه ما باشید.

 

مسابقه تراکتور سازی تبریز و پرسپولیس تهران

به گزارش سایت ورزشی ، مسابقه حساسی بین دو تیم تبریزی و تهرانی از ساعت 18:45 در تبریز برگزار می شود. قضاوت این دیدار بر عهده امیر عرب براقی است و محمدرضا منصوری، سعید قاسمی، او را در امر قضاوت کمک می‌کنند. تراکتور و پرسپولیس شروع متفاوتی در بیست‌وسومین دوره لیگ برتر داشتند. در اولین هفته لیگ برتر تیم قرمزهای تهران موفق شدند با تک گل علی نعمتی آلومینیوم اراک را در استادیوم آزادی شکست دهند. اما شاگردان خمس در نقش جهان با نتیجه 3-1 مغلوب سپاهانی ها شدند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

در ادامه با ترکیب هر دو تیم در این مسابقه همراه ما باشید.

 

خط دروازه مستحکم پرسپولیس تهران

قطعا گلر شماره یک قرمزهای تهران علیرضا بیرانوند برای رویارویی با تراکتور خودش را آماده می کند. شاگردان خمس در خط حمله فوتبالیست های زهرداری دارند و سرمربی اسپانیایی تی تی ها نشان داده که اصلا بازی دفاعی دوست ندارد و گل محمدی نیز در مقابل چنین تیمی بعید است ریسک کند. تکلیف پرسپولیس در خط دروازه همچنان نامشخص است و کادر فنی تیم تابحال رقیب جدی برای علیرضا در نظر نگرفته است. گلر ملی پوشان در بازی امروز قطعا بیرو است.

 

مدافعان ولسیانی به جای کنعانی زادگان

ظاهرا گل محمدی با وجود خرید بازیکن بزرگی همانند کنعانی زادگان، همچنان تصمیم به استفاده از زوج ولسیانی و پور علی گنجی در خط دفاع بهره می برد. اما کادر فنی قرمزها در اولین گا خود کنعانی را به همراه پور علی گنجی قرار داده است. سرمربی قرمزها ناشان داده که دنبال ثبات در خط دفاعی است و احتمالا برای رویارویی با تراکتور از پورعلی گنجی و کنعانی امروز استفاده نماید. دانیال اسماعیلی فر و علی نعمتی نیز مدافعان راست و چپ پرسپولیس هستند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

هافبک های خلاق و مهندس های پرسپولیس:

احتمالا آقای گل محمدی با سیستم 2-4-4 در مقابل خمس و شاگردانش صف آرایی می کند. به همین خاطر در خط میانی تیم شاهد حضور بازیکنان خلاقی همانند سروش رفیعی، مسعود ریگی ، مهدی ترابی و سعید صادقی در خط هافبک باشیم. مهاجم های قرمزپوش از بابت خلق موقعیت در دروازه تراکتوری ها مشکلی نخواهند داشت و شاگردهای گل محمدی نبض میانه میدان را نیز در اختیار دارند. تراکتور در خط هافبک بازیکنان موثری نظیر آلوز دارد که جدال بین بازیکنان دو تیم واقعا تماشایی است.

 

مهاجم؛ محک زاهدی در تبریز

کادر فنی اولین بازی شهاب زاهدی و وحیدامیری را در نوک خط حمله قرار داده تا دو بازیکن عملکرد مطلوب خود را نشان دهند. از سوی دیگر گل محمدی علاقه مند است در ابتدای کار فرصت بازی زیادی در اختیار زاهدی بگذارد. مهاجم جدیدی که میخواهد سریعا به شرایط ایده آل باز گردد. انتظار می رود کادر فنی قرمزها در مقابل تراکتور از وحید امیری و شهاب زاهدی در نوک حمله استفاده نماید.

 

شرایط تی تی ها در مقابل پرسپولیس:

اما شرایط برای تراکتوری ها در دیدار خانگی با قهرمان فصل گذشته متفاوت است. تی تی ها علاقه ندارند در مقابل چشم هواداران امتیاز از دست دهند. سوپرایز خمس حضور ثابت عارف رستمی در نوک حمله است. به نظر می‌رسد رستمی جایگزین محمد قنبری در ترکیب اصلی می‌شود. این مهاجم ۲۷ ساله که سابقه آقای گلی در لیگ یک را با خیبر خرم‌آباد دارد، فصل گذشته با توجه به درخشش در لباس نارنجی‌پوشان نتوانست مانع از سقوط این تیم شود اما او با ۸ گل و ۳ پاس گل بی‌شک بهترین بازیکن مس‌کرمان در فصل گذشته بود و توانست در رتبه پنجم بهترین گلزنان لیگ بیست‌ودوم قرار بگیرد.

رستمی در دیدار مقابل سپاهان از دقیقه ۶۶ وارد میدان شد و در تنها گل تراکتور نیز تاثیرگذار بود، جایی که ارسال محمد نادری را با ضربه سر روانه دروازه نیازمند کرد و سعید کریم آذر موفق شد توپ برگشتی را وارد دروازه کند. خمس با توجه به اخراج صفا هادی در دیدار مقابل سپاهان، باید دست به تغییراتی در خط هافبک خود بزند. مهدی حسینی خرید جدید تی‌تی‌ها که فصل گذشته عملکرد خوبی در مس‌رفسنجان داشت باید یک خط عقب‌تر بیاید و هافبک دفاعی سرخپوشان تبریزی برای این بازی حساس باشد. البته پست تخصصی حسینی هافبک مرکزی است اما او در بازی دوستانه مقابل پیکان هافبک دفاعی بازی کرد و پاکو خمس نیز از عملکرد این بازیکن رضایت داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

تی تی ها به دنبال برد

۲ بازیکن خارجی تراکتور یعنی گوستاوواگین و ریکاردو آلوز در کنار حسینی خط هافبک تراکتور را در این دیدار تشکیل می‌دهند. واگین در مسابقات پیش فصل عملکرد بسیار درخشانی را داشت و آلوز نیز به عنوان بهترین پاسور فصل گذشته انگیزه بالایی برای ثبت اولین پاس گل خود در فصل جدید را دارد. اما به نظر می‌رسد خمس در دیدار مقابل پرسپولیس یک سورپرایز برای شاگردان گل‌محمدی داشته باشد. تراکتور در دیدار مقابل سپاهان از مثلث آلوارو خیمنز، امیرحسین حسین‌زاده و محمد قنبری در خط حمله خود استفاده کرد. با توجه به بازی بیرون خانه تراکتور و همچنین میل بیشتر خمس برای کسب نتیجه طلایی این ترکیب مناسب بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتورسازی

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، سعید صادقی، وحید امیری و شهاب زاهدی.

 

ترکیب احتمالی تراکتور:

حسین پورحمیدی، عارف آقاسی، شجاع خلیل‌زاده، سعید آقایی، مهدی شیری، مهدی حسینی، گوستاوواگین، ریکاردو آلوز، آلوارو خیمنز، امیرحسین حسین‌زاده و عارف رستمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *