جملات باورنکردنی اسطوره استقلال

یکی از اسطوره های باشگاه استقلال قطعا ناصر خان حجازی بود که همیشه محبوبیت زیادی را بین مردم ایران داشت. ناصر خان به رک گویی و خم نشدن در مقابل مدیران شهرت داشت و همیشه چند جمله به یادماندنی داشت که به مرور زمان مورد تایید تاریخ قرار گرفت و نشان داد ایشان بسیار آینده نگر بودند. در ادامه سایت ورزشی با جملات باورنکردنی اسطوره استقلال همراه ما باشید.

جملات باورنکردنی اسطوره استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، ناصر حجازی اسطوره تیم استقلال و تیم ملی فوتبال ایران بود که در یک برهه بعد از خداحافظی از فوتبال به سرمربیگری روی آورد. باخت آبی ها در فینال جام باشگاه های آسیا به جوبیلو ایواتا ژاپن با جملات ماندگار سرمربی بازنده استقلال همراه شد. ناصر حجازی فرصت سوزی زیادی در آن بازی داشت که در مقابل نماینده ژاپن باخت. بعد از مسابقه با تمجید از برنامه ریزی های اصولی کشور ژاپن بیان داشت: تا 10 سال دیگر هیچ باشگاه ایرانی به فینال آسیا نخواهد رسید. اما در آن زمان کسی چندان توجهی به سخنان ناصر حجازی نکرد و اما حجازی در شش سال بعد در آذر ماه 1384 در روزهایی که برانکو تیم ملی را به جام جهانی 2006 رساند در مصاحبه ای گفت: برای مربی گری تیم ملی ایران 200 هزار دلار می گیرم.

ناصر حجازی

این شخصیت دوست داشتنی فوتبال ایران با این جمله و درخواست مبلغ دلاری در واقع کنایه ای به برانکو و سکان هدایت تیم ملی داشت. این روزها در فوتبال ایران باب شده که خیلی از فوتبالیست ها همچنان به فکر قراردادهای دلاری هستند. اتفاقی که می تواند تمام داشته های یک باشگاه را در لیگ امسال به تاراج ببرد. وضعیتی که بسیار نگران کننده است و می تواند فوتبال ایران را به چالش بکشد. قطعا در ایران باید هر نوع قرارداد به صورت مکتوب و با مبلغ رایج کشور انجام شود. و جمله های ناصر خان نشان از آینده نگری اش داشت.

mohamadnd
7 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *