تصویر قدیمی از علی پروین و ناصر حجازی

دوتا از چهره های مشهور سالها قبل فوتبال ایران قطعا علی پروین و ناصر حجازی بودند. علی آقا و ناصر خان در سال هایی که در فوتبال ایران حضور داشتند همواره جزو چهره های محبوب و درجه یک قرمز و آبی های تهران به حساب می آمدند. در ادامه سایت ورزشی با تصویر قدیمی از علی پروین و ناصر حجازی همراه ما باشید.

 

تصویر قدیمی از علی پروین و ناصر حجازی

به گزارش سایت ورزشی ، در فوتبال و لیگ هر کشوری اسطوره و چهره های محبوب و خاطره ساز وجود دارند که به شدت قابل احترام هستند. دوتا از چهره های محبوب فوتبال علی پروین و ناصر حجازی هستند که از جمله مفاخر فوتبال به حساب می آیند. اما متاسفانه یکی از این چهره ها را خیلی زود از دست داده ایم. ناصر حجازی عزیز از جمله کسانی است که جایش همیشه در فوتبال خالی است. مردی رک گو و صریح که هیچ وقت در مقابل مسئولان و مدیران سر خم نکرد.

و جزو محبوب ترین چهره های ورزشی کشورمان بود. که به دلیل عارضه سرطان جان خودش را از دست داد. علی پروین نیز جزو مردهای محبوب پرسپولیس و تیم ملی بود. که در سال های اخیر جزو سرمربیان پرسپولیس نیز به شمار می رفت. و حالا پیشکسوت این تیم و مشاور است. پروین و حجازی با اینکه در فوتبال باشگاهی در دو قطب مخالف هم قرار داشتند. اما سال های سال در تیم ملی ایران، کنار هم بازی کردند و همیشه هم روابط خوبی داشتند.

روح ناصر حجازی شاد و تن علی پروین سلامت…

تصویر قدیمی از علی پروین و ناصر حجازی

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *