مصدومیت شدید وینیسیوس جونیور

ظاهراً بحران مصدومیت ستاره‌ها در رئال مادرید تمامی ندارد. اکنون، مصدومیت شدید وینیسیوس جونیور نیز مشکل را دو چندان کرده است.

خلاصه‌ی مطلب

رئال مادرید میزان مصدومیت وینیسیوس جونیور را اعلام کرد.

وینیسیوس جونیور در جریان شکست برزیل مقابل کلمبیا از ناحیه ران آسیب دید.

این مهاجم برای مدت طولانی از میادین به دور خواهد بود.

آزمایشات نهایی، میزان جراحت را تایید کرد.

مصدومیت شدید وینیسیوس جونیور

به گزارش «ورزشی»، رئال مادرید تایید کرد که وینیسیوس جونیور در جریان شکست برزیل مقابل کلمبیا دچار “پارگی عضله دوسر ران” در سمت چپ خود شده است.

این فوق ستاره برزیلی در بازی مقدماتی جام جهانی 2026 برزیل مقابل کلمبیا در استادیوم متروپولیتانو روبرتو ملندز در روز پنج شنبه شروعی عالی داشت. او پاس گل ابتدایی بازی را برای گابریل مارتینلی ساخت. با این حال، 20 دقیقه بعد، وینیسیوس به دلیل مصدومیت مشکوک از ران زمین را ترک کرد.

پس از تعویض او، برزیل به طور قابل توجهی از هم پاشید. در نهایت، این تیم به لطف گلزنی لوئیز دیاز در نیمه دوم بازی را باخت.

وینی بلافاصله پس از بازی درباره‌ی این اتفاق صحبت کرد. او گفت که مصدومیت احتمالاً همان مشکل ران اوست که در آغاز فصل 2023/24 به مدت یک ماه او را از میادین کنار زد. او در این باره گفت: «فکر می‌کنم این آسیب همان مصدومیت قبلی است. ضربه ای به آنجا وارد شد و کمی بعد از آن هم درد گرفت.»

وینیسیوس تا اوایل سال جدید میلادی بازی نخواهد کرد
وینیسیوس تا اوایل سال جدید میلادی بازی نخواهد کرد

وینیسیوس کی از مصدومیت باز می‌گردد؟

با این حال، آزمایش‌ها تأیید کرده‌اند که مصدومیت در واقع بسیار شدیدتر از آسیبی است که مهاجم در اواخر ماه آگوست متحمل شد. در بیانیه‌‌ی سایت رسمی رئال مادرید در مورد آمادگی این بازیکن برزیلی، آمده است:

پس از آزمایش‌هایی که امروز (شنبه، 18 نوامبر) روی بازیکن ما توسط خدمات پزشکی رئال مادرید بر روی وینیسیوس جونیور انجام شد، تشخیص داده شد که او دچار پارگی عضله دو سر استخوان ران به دلیل درگیری تاندون دیستال پای چپ شده است.

انتظار می‌رود این مصدومیت وینی را تا سال جدید میلادی (اواسط دی‌ ماه) از میادین دور نگه دارد. این خبر ضربه تلخی برای مادرید خواهد بود. به خصوص پس از این که ادواردو کاموینگا، هافبک این تیم نیز به دلیل مصدومیت زانو در بازی‌های بین‌المللی، بقیه‌ی سال 2023 را از دست خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *