رویستون درنته در 36 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد

رویستون درنته در 36 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد، رویستون درنته، ستاره خط میانی سابق رئال مادرید، تصمیم گرفت در سن 36 سالگی پرده از دوران درخشان خود را بپوشاند. اعلام بازنشستگی توسط خود این بازیکن از طریق پیامی صمیمانه در حساب شخصی اینستاگرامش منتشر شد و به پایانی رسید.

رویستون درنته در 36 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد

سایت خبرگزاری ورزشی

به گزارش “ورزشی”، فوتبالیست هلندی که به خاطر دوران حضورش در رئال مادرید شناخته می شود، بازنشستگی خود را تایید کرد و در مورد 18 سال دوران حرفه ای خود در لیگ های مختلف هلند، اسپانیا، روسیه، امارات متحده عربی، انگلیس و انگلیس بازنشسته شد. ، و ترکیه.

رویستون درنته در 36 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد
رویستون درنته در 36 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد

درنته

درنته در سال 2007 با امضای قرارداد با رئال مادرید، شهرت گسترده ای به دست آورد. علیرغم حضور در 46 بازی برای تیم اصلی در دوران تصدی خود، هافبک در مصاحبه ای اعتراف کرد که سنگینی چنین قرارداد قابل توجهی در سن 20 سالگی او را غافلگیر کرد و اعتراف کرد: “آماده ای برای حرفه ای شدن نبودم. ”

درنته که محصول آکادمی جوانان محترم فاینورد بود، پس از جدایی از رئال مادرید، به صورت قرضی به باشگاه هایی مانند هرکولس و اورتون رفت. اودیسه فوتبال او سپس او را در مناظر مختلف فوتبال هدایت کرد، که در کشورهایی مانند روسیه و امارات متحده عربی حضور داشت.

درنته که یک وقفه دو ساله بدون تیم را از سال 2016 به بعد تجربه کرد. در نهایت متوجه شد که پیراهن بنیاس در امارات را بر تن کرده است و سفر خود را با بازگشت به زمین در لیگ دسته دوم هلند با اسپارتا روتردام به اوج رساند.

دوران حرفه ای

در مرحله گرگ و میش دوران حرفه ای خود، هافبک به دنبال بازی خود ادامه داد و در راسینگ مورسیا حضور داشت. و در نهایت کفش های خود را در کوزاکن بویز در دسته سوم هلند آویخت. شایان ذکر است، درنته در فصل جاری پنج بازی برای باشگاه انجام داد. و دوران حرفه ای خود را با تجربیات مختلف در چندین چشم انداز فوتبال به پایان رساند.

درنته در کنار رونالدو
درنته در کنار رونالدو

نتیجه

بازنشستگی رویستون درنته نشان دهنده پایان دورانی برای بازیکنی است که سفرش مظهر اوج و فرودها، پیروزی ها و مصیبت هاست. و میراث او را در تاریخچه فوتبال ثبت می کند.

Pooria
18 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *