مصاحبه فکری قبل از بازی تیم هوادار

مصاحبه فکری قبل از بازی

طبق گزارش ورزشی چهارشنبه شب و دست‌کم تا پیش از ساعت 21 لیگ برتر فوتبال ایران می‌تواند یک صدرنشین کاملا جدید و متفاوت داشته باشد.

هوادار امسال با جذب زودهنگام محمود فکری و بستن تیم در همان اولین روزهای نقل و انتقالات یکی از اولین تیم‌هایی بود که فصل آماده‌سازی را شروع کرد. این تیم در دو بازی ابتدایی برابر مس رفسنجان ابتدا بدون گل مساوی کرد و سپس توانست شمس آذر را در یک بازی خارج از خانه دو-یک شکست بدهد. هوادار در هفته سوم در تهران میزبان آلومینیوم اراک است، تیمی که محمود فکری، سرمربی بنفش‌ها، معتقد است یکی از اصلی‌ترین رقیبان تیمش در جدول است. با این حال نکته جالبی که وجود دارد این است که هوادار این شانس را دارد تا چهارشنبه شب حتی شده برای ساعتی صدرنشینی در لیگ برتر ایران را تجربه کند. اتفاقی که برای این باشگاه تازه تاسیس می‌تواند یک اتفاق تاریخی بود.

مصاحبه فکری قبل از بازی تیم هوادار

مصاحبه فکری قبل از بازی تیم هوادار
مصاحبه فکری قبل از بازی تیم هوادار

محمود فکری، سرمربی هوادار، در کنفرانس پیش از بازی برابر آلومینیوم رودرروی خبرنگاران گفت: “ابتدا به پیام نیازمند عزیز تسلیت می‌گویم. خدا به ایشان و خانواده‌اش صبر بدهد.”. او افزود: “رسیدیم به هفته سوم. این بازی مقابل یکی از تیم‌هایی است که در جدول رقیب ماست. امیدوارم ابتدا بتوانیم از این بازی حداقل امتیاز را بگیریم. اگر بچه‌ها باهوش باشند سه امتیاز را بگیریم که اتفاق خیلی خوبی است.

رقیب هفته سوم
آلومینیوم تیم خوبی است. کادرفنی خوبی دارد. بازیکنان جوان و باتجربه‌ای دارد که با کیفیت هستند. دو نمایش خوب برابر پرسپولیس و استقلال خوزستان داشتند. مقابل پرسپولیس به‌نظرم مستحق باخت نبودند با این حال الان هم سه امتیاز دارند. امیدوارم فردا بازی خوبی شود و هم هواداران لذت ببرند و ما هم بتوانیم برنده بازی شویم.

رسیدن به صدر جدول

ما با صدر جدول زیاد خوب نیستیم. 4 امتیازی که در دو بازی گذشته گرفتیم امتیازات خوبی برای هوادار بود. نگاه باشگاه اینست که جایگاه خوبی را در جدول داشته باشد و بتواند یک رقمی باشد. زیاد به صدر جدول و اتفاقاتی از این دست فکر نمی‌کنیم. دوست داریم امتیاز بگیریم. مطمئنا اگر سه امتیاز را بگیریم و بیاییم صدر جدول، صدر برایمان ماندگار نخواهد بود، اما سه امتیاز به دردمان خواهد خورد. آلومینیوم رقیب ما در جدول است و هرچه بتوانیم از رقیبانمان سه امتیاز بگیریم به نفعمان است. اگر بتوانیم صدر جدول را هم تجربه کنیم اتفاق خوبی برای باشگاه هوادار به حساب می‌آید.

وی ای آر

فوتبال ما اگر می‌خواهد حرفه‌ای باشد، یا باید سوار موتور هزار شویم یا لاک پشتی هم شده بالاخره قدم‌هایی برداریم. در بازی برابر شمس آذر داورها تماس رادیویی هم با هم نداشتند. جا دارد از داوران تشکر کنیم با کمترین امکانات کار می‌کنند. بازی‌های خارجی را نگاه می‌کنیم که تمام ابزار و تکنولوژی را استفاده می‌کنند باز داور هم ممکن است اشتباه کند، اما داوران ما در جو و شرایط خیلی سخت زندگی و اقتصادی سوت می‌زنند و اشتباهاتشان حتی کمتر از داوران خارجی است. این به آن معنا نیست که ما نباید حرفه‌ای شویم. مسئولان باید تلاش کنند این تکنولوژی را بیاورند تا اشتباهات کمتر و عدالت برقرار شود.

بهترین شروع تاریخ هوادار
توجه کردن به یک‌سری آمارها نمی‌دانم کار درستی است یا نه؟ یک‌سری آمارها خوب است. ما ولی توجه به این مسائل نداریم. می‌رویم سه امتیاز را بگیریم اما یک امتیاز هم خوب است. بازی خیلی نزدیک است و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد. بتوانیم برنده شویم اتفاق خوبی است.

نقل و انتقالات هوادار 
فکر کنم بهتر از بودجه‌ای که باشگاه در نظر داشت، عمل کردیم. کیفیت بازیکنان از بودجه‌ای که خرج کردیم بالاتر است. تیم شانزدهم از نظر بودجه هستیم، ولی فکر می‌کنم در بحث فنی خیلی بالاتر می‌توانیم باشیم. هنوز به صورت صددرصد فعالیت ما در نقل و انتقالات تمام نشده و می‌توانیم جابه‌جایی‌هایی داشته باشیم.

sajjad
23 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *