نتیجه والیبال ایران و اوکراین | باز هم باخت تیم ملی والبیال ایران

تیم ملی ایران به هیچ تیمی نه نمی‌گوید. ایران ۰-۳ اوکراین. در این پست از ورزشی، نتیجه والیبال ایران و اوکراین را می‌خوانید.

نتیجه والیبال ایران و اوکراین : ایران 0 – 3 اوکراین

تیم ملی والیبال ایران در مسابقه دوم خود از سری رقابت‌های انتخابی المپیک پاریس در 3 ست مغلوب اوکراین شد.

رقابت‌های والیبال انتخابی المپیک 2024 پاریس از 8 الی 16 مهرماه به میزبانی کشورهای برزیل، چین و ژاپن پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران در گروه اول این مسابقات با تیم‌های برزیل (میزبان)، ایتالیا، کوبا، اوکراین، جمهوری چک، آلمان و قطر در یک گروه قرار دارد. ایران در دومین مسابقه خود در این رقابت‌ها از ساعت 3 بامداد امروز (دوشنبه 10 مهر) در مصاف با اوکراین 3 بر 0 شکست خورد.

شاگردان عطایی در این دیدار در سه ست با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 22 و 25 بر 17 مغلوب شکست خوردند. این دومین باخت تیم ملی بود.

شاگردان عطایی در این دیدار در سه ست با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 22 و 25 بر 17 مغلوب شکست خوردند. این دومین باخت تیم ملی بود.
شاگردان عطایی در این دیدار در سه ست با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 22 و 25 بر 17 مغلوب شکست خوردند. این دومین باخت تیم ملی بود.

شرح بازی

تیم ملی والیبال ایران با ترکیب محمد طاهر وادی، شهروز همایونفرمنش، محمد ولی‌زاده، امین اسماعیل‌نژاد، امیرحسین اسفندیار، سیدمحمد موسوی و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) در برابر تیم ملی اوکراین قرار گرفت.

در ابتدای دست اول این مسابقه اوکراین چهار امتیاز متوالی کسب کرد. حتی در میانه دست نیز اختلاف دو تیم به 6 امتیاز رسید. اواخر این دست مبین نصری و میثم صالحی نیز وارد زمین شدند. در نهایت ست نخست 25 بر 19 به سود اوکراین پایان یافت. در این ست اوکراین 16 امتیاز و ایران 12 امتیاز از حمله کسب کردند. دفاع دو تیم سه امتیاز کسب کردند. اوکراینی‌ها سه امتیاز سرویس و ایران تنها یک امتیاز از این طریق کسب کرد.

مبین نصری و صابر کاظمی از ابتدای دست دوم برای وارد زمین شدند. اولین امتیاز نیز به تیم ایران رسید. اما به مرور اوکراینی ها بهتر و بهتر شدند. آنها در امتیاز دهم، پنج امتیاز از ایران پیش افتادند. در ادامه دست نیز جواد کریمی، میثم صالحی و آرمان صالحی نیز وارد زمین شدند. والیبالیست های کشورمان اختلاف امتیاز خود را قدری کم کردند. ولی در پایان 25 بر 22 مغلوب شدند و نتیجه 2 بر صفر شد.

دست سوم این دیدار نیز با نتیجه 25 بر 17 به سود اوکراین به پایان رسید و اوکراینی‌ها سه امتیاز مسابقه را به دست آوردند.

این نخستین جدال دو تیم ایران و اوکراین در تاریخ بود. این تیم به عنوان شصت‌ویکمین حریف والیبال ایران در جهان معرفی محسوب می‌شد. در دیدارهای دیگر روز دوم گروه اول انتخابی المپیک تیم‌های برزیل، آلمان و ایتالیا موفق به پیروزی شدند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 16:30 دقیقه در روز سه‌شنبه 11 مهرماه در سومین مسابقه خود به مصاف قطر می‌رود. ایران در نخستین بازی نیز سه بر یک نتیجه را به آلمان واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *