تاریخ بازگشت مسی به میدان مشخص شد | مصدومیت مسی و افت اینترمیامی

آیا لیونل مسی در این فصل دوباره برای اینتر میامی بازی خواهد کرد؟ در این پست از ورزشی، تاریخ بازگشت مسی به میدان را بررسی می‌کنیم.

خلاصه

لیونل مسی سه بازی اخیر اینترمیامی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

این بازیکن 36 ساله 11 گل به ثمر رسانده است. او در 12 بازی خود برای این باشگاه شکست ناپذیر است.

میامی عمداً در مورد بهبود مسی از یک مشکل عضلانی قدیمی مبهم بوده است.

تاریخ بازگشت مسی به میدان مشخص شد

شماره چشم هایی که لیونل مسی به اینتر میامی کشیده است شگفت انگیز است.

در روزی که قرارداد او اعلام شد، امتیاز MLS تعداد ناچیزی از 900000 فالوور اینستاگرام داشت. اینتر میامی اکنون بیش از 15 میلیون نفر دارد. تنها سه فرنچایز ورزشی آمریکایی می توانند ادعای یک پایگاه بزرگ طرفداران را در یک پلت فرم داشته باشند.

واضح است که اکثریت قریب به اتفاق هواداران تازه میامی (94 درصد بر اساس آمار اینستاگرام) عمدتاً به مسی علاقه دارند.

با این حال، این بازیکن 36 ساله به دلیل مصدومیت مجبور شده در سه بازی اخیر میامی کنار بگذارد. این نگرانی را ایجاد کرده است که هواداران نتوانند مسی را در ادامه فصل لیگ برتر فوتبال ببینند.

میامی در مورد شدت مصدومیت مسی بسیار مبهم بوده است. اگر هواداران بدانند شانسی برای دیدن قهرمان افسانه ای جام جهانی وجود ندارد، به فروش بازی های نهایی کمکی نمی کند.

در این پست همه چیزهایی است که باید در مورد مصدومیت مسی و احتمال حضور مجدد او در سال 2023 بدانید.

اینترمیامی 4 بازی تا پایان فصل دارد
اینترمیامی 4 بازی تا پایان فصل دارد

فصل MLS چه زمانی به پایان می رسد؟

برخلاف بسیاری از همتایان اروپایی خود، فصل MLS در یک سال تقویمی قرار دارد. پس از تساوی 1-1 مقابل نیویورک سیتی اف سی در پایان ماه سپتامبر، که مسی از روی سکوهای ورزشگاه DRV PNK اینتر تماشا کرد، میامی تنها چهار بازی دیگر را در این فصل انجام خواهد داد.

علیرغم تساوی مقابل NYCFC که در دقیقه 95 توسط توماس آویلز به پایان رسید، میامی همچنان شانس کمی برای رسیدن به پلی آف MLS دارد.

مسابقات حذفی پس از فصل برای تعیین برندگان جام MLS بین 25 اکتبر و 9 دسامبر برگزار می شود. 9 تیم برتر هر کنفرانس واجد شرایط هستند. اما میامی به ماه پایانی فصل عادی صعود می کند و در رده سیزدهم شرق قرار می گیرد. چهار امتیاز کمتر از مونترال در جایگاه نهایی پلی آف قرار دارد.

با آمادگی مسی احتمالا اینترمیامی به دنبال کسب این جایگاه می‌رفت. با این حال، آرژانتینی تا تصویر کاملی از سلامتی بسیار فاصله دارد.

لیونل مسی چه مصدومیتی دارد؟

برای جلوگیری از واکنش شدید هواداران به دلیل افزایش قیمت بلیت، وضعیت تناسب اندام مسی در لایه‌های پنهان قرار دارد.

اولین سوسو زدن های نارضایتی در مورد رفاه مسی در جریان بازی مقدماتی جام جهانی برای آرژانتین در سپتامبر رخ داد. پس از زدن ضربه ایستگاهی به گوشه بالای دروازه اکوادور، مسی در مراحل پایانی از بازی خارج شد. لیونل اسکالونی، سرمربی آرژانتین توضیح داد که کاپیتانش درخواست تعویض کرده بود و آن را به عنوان یک مورد خستگی نادیده گرفت.

مسی چهار روز بعد برای بازی مقدماتی آرژانتین مقابل بولیوی به ابرها سفر کرد. اما در ترکیب قرار نگرفت و از روی نیمکت تحت عنوان رسمی «کمک مربی» به تماشای بازی نشست.

تاتا مارتینو، سرمربی اینتر میامی، خط خستگی را ادامه داد تا توضیح دهد که چرا مسی برای باخت 5-2 این تیم مقابل آتلانتا در همان هفته به گرجستان سفر نکرد. اکانت رسمی آتلانتا با انتشار پستی این برد را جشن گرفت: “به آنها بگویید دفعه بعد کل تیم را بیاورند.”

مسی بازی بعدی میامی را مقابل اف سی تورنتو آغاز کرد. اما بعد از 37 دقیقه با چیزی که مارتینو آن را “اثر یک آسیب دیدگی قدیمی” توصیف کرد، از میدان خارج شد.

مارتینو سریعاً گزارشات مبنی بر پارگی همسترینگ مسی را رد کرد و در عوض تکرار کرد که کاپیتان او با یک مشکل عضلانی آزاردهنده در پایش دست و پنجه نرم می کند.

<yoastmark class=

لیونل مسی کی دوباره برای اینتر میامی بازی می کند؟

مارتینو پس از تساوی میامی مقابل NYCFC در روز شنبه گفت: “او بهتر و بهتر عمل می کند.” هر چند او هشدار داد: ما هیچ ریسکی نداریم.

مسی به میادین تمرینی در ساحل جنوبی بازگشته است. اما هنوز در ترکیب تیم نیست.

مارتینو پس از شکست میامی در فینال جام آزاد آمریکا در هفته آخر سپتامبر به هواداران اطمینان داد که مسی “قبل از پایان فصل مطمئنا بازی خواهد کرد”. اما در مورد تاریخ دقیق بازگشت نگران بود. سرمربی تیم تکرار کرد: «ما این بازی به بازی را خواهیم دید.

Pooria
2 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *