گران ترین مهاجم ایران

گران ترین مهاجم ایران ، قطعا یکی از سوالات فانتزی که در ذهن افراد شکل می گیرد، انتخاب بازیکن مهاجم برتر فوتبال ایران چه کسی است؟ انتخاب بازیکنان برتر از بین ستاره های مطرح ایرانی در لیگ اروپا کار سختی است. قطعا وقتی نام گران قیمت ترین مهاجم ایران به زبان می آید نام طارمی و سردار آزمون می درخشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

چه بازیکنانی جزو گران قیمت ترین مهاجم های ایران هستند؟

در سال های قبل کشور ایران نماینده های بسیار با کیفیتی در سطح اول فوتبال اروپا داشت. از مهدی مهدوی کیا، وحید هاشیمان، فریدون زندی و علی کریمی تا رحمان رضایی و جهانبخش و دژاگه و تیموریان و جواد نکونام و مسعود شجاعی بودند. در سال های اخیر تنها نماینده ما در چهار لیگ اخیر در اروپا سامان قدوس بوده است که در برنتفورد انگلیس بازی می نماید. در سایت ترانسفرمارکت گران قیمت ترین بازیکنان شاغل در اروپا را باید به ترتیب مهدی طارمی و سردار آزمون بدانیم.

گران ترین مهاجم ایران

گران ترین مهاجم ایران 2023:

 

1- مهدی طارمی

مهدی طارمی اهل بوشهر که سابق بازی در تیم های مطرحی همچون شاهین بوشهر، ایران جوان، پرسپولیس و الغرافه و ریوآوه پرتغال و در حال حاضر تیم پورتو را در کارنامه خودش دارد. مهدی در پرسپولیس 112 بار بازی کرد و توانست 55 گل بزند و دو بار نیز عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران را بدست آورد. گلزنی و درخشش مهدی طارمی در تیم الغرافه باعث شد تا به لیگ پرتغال برود و حتی با درخشش در ریوآوه به تیم پورتو رفته است. همچنین مهدی در این فصل آقای پاس گل لیگ پرتغال نیز شده است. اگر در ادامه بتواند خودش را به صدر جدول گلزنان برساند، قطعا او را می توانیم اولین بازیکن آقای گل لیگ اروپایی بدانیم.

مهدی طارمی

مهدی از جمله بازیکنانی است که توانایی گل زدن و حمل توپ و پاس رو به جلو و پرس و دوندگی زیاد را در کار خودش دارد. خصوصیت عالی او و پنالتی گیری اش به عنوان یکی از مهم ترین ها می باشد. در سایت ترنسفر مارکت مهدی با رقم 20 میلیون یورو جزو گران قیمت ترین بازیکن حال حاضر در سال 2023 معرفی شده است.

 

2- سردار آزمون:

سردار آزمون اهل گنبد گلستان ملی پوش ایرانی که سابقه بازی در سپاهان و روستوف و رابین کازان روسیه را در کارنامه اش داشت و حالا در بایرلورکوزن آلمان گلزنی می کند. او در مجموع 77 بازی در روبین کازان 17 گل زد و در رستوف نیز در 77 بازی توانست 25 گل بزند. آقای گل لیگ روسیه امید دارد بتواند روزی آقای گل لیگ بوندسلیگا آلمان شود. این بازیکن این روزها جزو بازیکن قابل اعتماد ژابی آلونسو است.

سردار آزمون

آمار گلزنی سردار آزمون در لیگ روسیه باعث شد به لورکوزن برود. البته اسم آزمون قبلا در کنار آرسنال، لیورپول ، رم ، لیون و لورکوزن مطرح شد. و بلاخره او در یک تیم مطرح اروپایی حاضر شد و لباسش را پوشید. سردار ایرانی جزو دومین بازیکن گران قیمت ایران در سال 2023 شناخته می شود. آزمون با مبلغ 12 میلیون یورو بعد از مهدی طارمی در سایت ترنسفر مارکت به عنوان بازیکن ستاره گران مطرح است.

mohamadnd
29 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *