واندا نارا یک شخصیت تلویزیونی، مدل و اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی مشهور آرژانتینی است. او شاید بیشتر به عنوان همسر فوتبالیست حرفه ای مائورو ایکاردی شناخته می شود که در حال حاضر برای پاری سن ژرمن و تیم ملی آرژانتین بازی می کند.

بیوگرافی نارا

واندا نارا متولد 9 دسامبر 1986 در بوئنوس آیرس، آرژانتین، پنجمین فرزند از شش فرزند آندرس نارا، بازیکن سابق فوتبال، و نورا کولوسیمو، یک زن خانه دار است. او کار خود را به عنوان یک مدل در 17 سالگی آغاز کرد و به سرعت در صنعت مد آرژانتین محبوبیت یافت.

در سال 2005، واندا نارا زمانی که دوست دختر ماکسی لوپز، یک فوتبالیست حرفه ای که برای تیم ملی آرژانتین و چندین باشگاه اروپایی بازی می کرد، مورد توجه ملی قرار گرفت. این زوج در سال 2008 ازدواج کردند و صاحب سه فرزند شدند: والنتینو، کنستانتینو و بندیکتو.

با این حال، در سال 2013، واندا نارا هنگامی که ماکسی لوپز را ترک کرد و با هم تیمی سابق خود، مائورو ایکاردی، که در آن زمان تنها 20 سال داشت، آشنا شد، جهان را شوکه کرد. این ماجرای رسوایی در آرژانتین و ایتالیا، جایی که مائورو ایکاردی برای اینترمیلان بازی می کرد، جنجال رسانه ای ایجاد کرد.

ازدواج نارا

واندا نارا و مائورو ایکاردی در سال 2014 ازدواج کردند و آنها دو دختر دارند: فرانچسکا و ایزابلا. از آن زمان، واندا نارا به یک چهره برجسته در دنیای فوتبال تبدیل شده است و اغلب دیده می شود که در حین بازی ها از روی سکوها همسرش را تشویق می کند و عکس هایی از خانواده خود را در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

واندا در کنار همسرش
واندا در کنار همسرش

با این حال، واندا نارا فقط یک WAG فوتبال (همسران و دوست دختر) نیست – او همچنین به عنوان یک مجری تلویزیونی و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی نامی برای خود دست و پا کرده است. در سال 2016، او به طور مشترک میزبان برنامه گفتگوی “تیکی تاکا” در ایتالیا 1، یک برنامه ورزشی محبوب در ایتالیا، شد.

واندا نارا علاوه بر کارهای تلویزیونی خود، یک کارآفرین موفق نیز با خطوط مد و زیبایی خاص خود است. او همچنین فالوورهای زیادی در شبکه های اجتماعی جمع آوری کرده است و تنها در اینستاگرام بیش از 8 میلیون دنبال کننده دارد. پست‌های او اغلب شامل خانواده‌اش و همچنین عکس‌های پر زرق و برق و تاییدیه‌های برندهای مختلف است.

حواشی نارا

با این حال، واندا نارا بدون بحث نبوده است. دعوای عمومی او با ماکسی لوپز، همسر سابقش و پدر سه فرزندش، به خوبی در رسانه ها ثبت شده است. علاوه بر این، رابطه او با مائورو ایکاردی مورد بررسی قرار گرفته است و برخی از منتقدان او را به کنترل بیش از حد و دخالت در حرفه همسرش متهم می کنند.

علی‌رغم جنجال‌ها، واندا نارا چهره محبوبی در دنیای فوتبال و فراتر از آن باقی می‌ماند و به خاطر زیبایی، استایل و ذکاوت تجاری‌اش تحسین می‌شود. رابطه او با مائورو ایکاردی همچنان قوی است و این زوج اغلب پیام های محبت آمیزی را برای یکدیگر در رسانه های اجتماعی ارسال می کنند.

تیپ جنجالی واندا نارا
تیپ جنجالی واندا نارا

در پایان، واندا نارا یک شخصیت چندوجهی است که به عنوان یک مدل، مجری تلویزیون، کارآفرین و تأثیرگذار رسانه های اجتماعی برای خود نامی دست و پا کرده است. در حالی که زندگی شخصی او با جنجال همراه بوده است، او همچنان یک چهره برجسته در دنیای فوتبال و یک سلبریتی محبوب در آرژانتین و ایتالیا است.

خصوصیات واندا

واندا نارا علاوه بر خطوط مد و زیبایی، در دنیای موسیقی نیز فعالیت داشته است. در سال 2017، او یک تک آهنگ به نام “Want It” را با نام Wanda منتشر کرد.

واندا نارا برای حس مد پر زرق و برق و اغلب آشکارش شناخته شده است. او روی باند چند طراح مد راه رفته است و لباس‌های او اغلب در روزنامه‌ها و مجلات مد منتشر می‌شود.

واندا نارا به چندین زبان از جمله اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی مسلط است. این به او کمک کرد تا حرفه خود را فراتر از آرژانتین و ایتالیا گسترش دهد و به رسمیت شناخته شود.

واندا نارا جدا از کارش در صنعت سرگرمی، به خاطر تلاش های بشردوستانه اش نیز شهرت دارد. او از چندین هدف خیریه، از جمله مبارزه با سرطان سینه و آموزش کودکان بی بضاعت حمایت کرده است.

واندا در کنار ایکاردی
واندا در کنار ایکاردی

واندا نارا همچنین یک مادر فداکار است که اغلب عکس ها و فیلم های فرزندانش را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد. او گفته است که مادری بزرگترین لذت اوست و فرزندانش مهمترین چیز در زندگی او هستند.

واندا نارا و مائورو ایکاردی سوژه چندین برنامه واقعیت تلویزیونی از جمله “واندا و ایکاردی” و “واندا ویژن” بوده اند. این نمایش ها نگاهی اجمالی به زندگی شخصی آنها می دهد و به طرفداران نگاهی درونی به رابطه آنها می دهد.

نارا علاوه بر کارش در «تیکی تاکا». در چندین برنامه تلویزیونی دیگر از جمله «رقصیدن با ستاره ها» و «گران هرمانو وی آی پی» نیز به عنوان مهمان حضور داشته است.

هوش واندا

واندا به دلیل هوش تجاری و توانایی او در تبدیل برند شخصی خود به یک شرکت پرسود مورد تحسین قرار گرفت. او به عنوان یکی از تاثیرگذارترین زنان آرژانتین معرفی شد و الگوی زنان جوان این کشور محسوب می شود.

در پایان، واندا یک سلبریتی چند استعدادی است که در دنیای مد، تلویزیون، موسیقی و تجارت نامی برای خود دست و پا کرده است. او به خاطر زیبایی، استایل و تلاش‌های بشردوستانه و همچنین از خودگذشتگی به خانواده‌اش تحسین می‌شود. علیرغم جنجال هایی که پیرامون زندگی شخصی او وجود دارد، او همچنان یک چهره محبوب در چشمان عمومی و منبع الهام بسیاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *