تیم ملی بدمینتون بانوان ایران در مسابقات بین المللی بحرین شرکت می کند

تیم ملی بدمینتون بانوان ایران در مسابقات بین المللی بحرین شرکت می کند. تیم ملی بدمینتون ایران در تلاش برای به نمایش گذاشتن توانمندی خود در صحنه جهانی، برای شرکت در مسابقات معتبر بین المللی بحرین حاضر شد. این تیم، متشکل از بازیکنان با استعداد از دو بخش مردان و زنان، برای شرکت در این تورنمنت بین المللی مورد انتظار شرکت بحرین را ترک کردند.

تیم ملی بدمینتون بانوان ایران در مسابقات بین المللی بحرین شرکت می کند

به گزارش خبرگزاری ورزشی، تیم ملی بدمینتون بانوان ایران با هدایت رباب علیاری مربی باتجربه با حضور آیدا عنایتی، فردوس فروغی، مبینا ندایی، نسیم صفایی و یگانه کرمانی حضور دارند. در بخش مردان علی حیاتی هدایت تلاش های این تیم را بر عهده دارد.

 

حضور بانوان ایران در رقابت‌های جهانی بحرین
حضور بانوان ایران در رقابت‌های جهانی بحرین

مسابقات بین المللی بحرین

این مسابقات که قرار است فردا در تاریخ 23 نوامبر آغاز شود تا 15 آبان ادامه خواهد داشت. این رویداد قرار است شاهد نمایش شدید مهارت و روحیه ورزشی در بین ورزشکارانی از کشورهای مختلف باشد. و نمایندگان تهران و قم پیش از این در لیگ برتر پیروز شدند.

فریبا مدی به عنوان نایب رئیس فدراسیون بدمینتون، نقش محوری داوری این مسابقات معتبر بین المللی را بر عهده می گیرد. این مسابقات که در باشگاه هندی در منامه، پایتخت بحرین برگزار می شود، دارای جایزه قابل توجهی به مبلغ پنج هزار دلار است. و جایگاه خود را در تقویم جهانی به عنوان یک سری بین المللی ثبت شده حفظ کرد.

نتیجه گیری

این مسابقات به عنوان سکوی قابل توجهی برای بدمینتون‌بازان ایرانی است تا توانایی‌های خود را در سطح بین‌المللی به نمایش بگذارند. و باعث ایجاد رفاقت و رقابت سالم در بین ورزشکارانی با پیشینه‌های مختلف شود. گروه ایرانی حاضر است تا بهترین مهارت‌های خود را به نمایش بگذارد. و در این رویداد ارجمند در بحرین عملکردهای قابل ستایش و دستاوردهای قابل توجهی داشته باشد.

Pooria
14 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *