فرهاد مجیدی بهترین سرمربی ایرانی؟

فرهاد مجیدی بهترین سرمربی ایرانی؟ فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان سابق تیم استقلال تهران است که در سال های اخیر به سرمربیگری روی آورده است. این مربی حتی زمانی که در استقلال حضور داشت جزو بهترین مربیان ایرانی بود که آمار خیره کننده ای در باشگاهش داشت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

 

حضور موفق فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال:

فرهاد مجیدی جزو مربیان نامدار تیم استقلال تهران است که توانست در استقلال کار فوق العاده ای انجام دهد و با توانایی های خودش دوباره استقلال را از نو ساخت. فرهاد سرمربی استقلال در سال های اخیر در یک فصل جزو بهترین مربیان از سمت کانون مربیان انتخاب شد. آمار فوق العاده فرهاد مجیدی در استقلال شامل 10 امتیاز در برد خانگی ، 12 امتیاز در برد خارج از خانه، 5 امتیاز در مساوی های خانگی ، 6 امتیاز در تساوی خارج از خانه را داشته است. همچنین بر این اساس در لیگ برتر هفته نهم تا دوازدهم او سرمربی تیم استقلال بود و استقلال در آن فصل 64 امتیازی شده و با این حساب  ۲۳ امتیاز ماه گذشته کم کنیم امتیاز فرهاد مجیدی میشود ۴۱+ است.

حضور موفق فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال

فرهاد مجیدی جزو شجاع ترین سرمربیان ایرانی:

مجیدی این روزها سرمربی باشگاه اتحاد کلبا امارات می باشد. او در حال حاضر جزو مربیان پرتجربه و کاربلد به حساب می آید. فرهاد در این فصل با توجه به خرج هایی که روی دست مسئولان باشگاه گذاشت نتایج سینوسی گرفت و این روزها در میانه جدول رده بندی امارات قرار دارد.

البته با توجه به نتیجه هایی که تیم فرهاد مجیدی در امارات در فصل قبل بدست آورد می توانیم او را انتخاب درست از سوی اماراتی ها قلمداد نماییم. البته داستان مجیدی در عصر مربیگری جذاب تر نیز شده است. ریسک پذیری فرهاد بسیار بالا است. او جزو مربیان نوظهور و شجاع به حساب می آید. حتی می توانیم فرهاد را زیر ذره بین قرار دهیم که چطور او این روزها یکی از شجاع ترین سرمربی های ایرانی به حساب می آید.

فرهاد مجیدی جزو شجاع ترین سرمربیان ایرانی

چرا فرهاد مجیدی بهترین سرمربی ایرانی؟

تنها سرمربی ایرانی که توانست از لیگ ایران راهی لیگ امارات شود و حالا جزو سرمربی های خوب این کشور نیز به حساب می آید. حتی اسم فرهاد مجیدی در کنار قلعه نویی به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم ملی مطرح شده بود و همه اینها نشان از تجربیات بالا و اعتماد به این سرمربی است.

همچنین مجیدی تمام مربیان دیگر که در لیگ ایران مشغول به کار بوده و پیشنهاد ملموسی از کشور یا لیگ دیگر نداشته اند. اما فرهاد را از بقیه افراد متمایز می کند. این تمایز به معنی برتری فنی مجیدی در مقایسه با رقبا نیست بلکه دقیقا شجاعت او در ریسک‌پذیری را نشان می‌دهد. او در فصل قبل سرمربی استقلال بود و توانست به ناکامی 9 ساله آبی های تهران در مسیر قهرمانی پایان دهد. استقلال آخرین بار در شرایطی قهرمان لیگ برتر شد که فرهاد مجیدی برا یاین تیم بازی کرد. استقلالی ها دیگر قهرمان نشدند تا اینکه فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی هدایت یکی از دو تیم مطرح ایران را به دست گرفت.

مجیدی تمام رکوردها را زد و بهترین مربی آسیا شد

 

مجیدی تمام رکوردها را زد و بهترین مربی آسیا شد

بازیکن و مربی سابق تیم فوتبال استقلال از فرهاد مجیدی به عنوان یک بازیکن خوب تمجید کرد و او را بهترین مربی آسیا می داند. چینی درباره شایعات بعد از جشن قهرمانی استقلال مبنی بر رفتن فرهاد مجیدی از این تیم گفت: مجیدی استقلال را تبدیل به بهترین تیم دنیا کرد و تمام رکوردها را جا به جا کرد. او قطعا بهترین مربی آسیا شد و کاملا طبیعی است که از امارات پیشنهاد داشت. اصلا نمی دانم مجیدی چرا تصمیم گرفت به امارات برود. اما نباید جلوی پیشرفت هیچ شخصی را گرفت و مجیدی از استقلال رفت، کار ما نیز سخت تر شد. قطعا او مربی بزرگی است که می تواند حتی در سال های آینده در آبی ها حضور یابد.

 

فرهاد مجیدی بهترین مربی امارات

فرهاد مجیدی بهترین مربی امارات

به گزارش شبکه ابوظبی الریاضیة فرهاد مجیدی جزو بهترین مربی های امارات است. او یکی از بهترین سرمربی های لیگ امارات به حساب می آید. شبکه الریاضیه در برنامه المدیر الفنی به بررسی مسابقات لیگ پرداخته و علی مسری مجری و الحمادی کارشناس برنامه به دیدار اتحاد کلباء و الجزیره پرداختند که با پیروزی شاگردان مجیدی بازی به اتمام رسید.

عبدالباسط الحمادی در این برنامه در پاسخ به سوال مجری درباره اینکه عامل اصلی برد کلبا چه کسی بود گفت: فرهاد مجیدی. در حال حاضر مجیدی یکی از بهترین مربی های لیگ ما به حساب می آید. دقیقا می داند چطور بازی کند و چگونه تاکتیکی مناسب در مقابل حریفانش بچیند. قطعا روزهای درخشانی انتظارش را می کشد. به نظر شما علت موفقیت فرهاد مجیدی در لیگ امارات و لیگ برتر ایران چه چیزهایی بود؟ آیا فرهاد خان همانند بازی فوتبالش می تواند یک سرمربی خوب و کاربلد در سال های آینده باشد؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت درج نمایید. آیا شما به سرمربی گری فرهاد مجیدی اعتقادی دارید؟

mohamadnd
27 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *