بازداشت رسول خادم حقیقت دارد؟

رسول خادم قهرمان سابق کشتی جهان و یکی از مربیان کاربلد این رشته ورزشی پرطرفدار که در سال های اخیر همانند برخی از قهرمانان نظیر کریم باقری و علی کریمی پشت مردم را خالی نکرد و هر از چند گاهی پست های سیاسی و انتقادی خطاب به مسئولان حکومت منتشر کرده است. بعد از قضیه مهسا امینی رسول خادم از جمله کسانی بود که در اینستاگرام پست های انتقادی زیادی منتشر می کرد. اما در سالگرد مهسا امینی یک پست اینستاگرامی از رسول خادم منتشر شد و سپس در کمال تعجب پیج شخصی اش از دسترس خارج شد. آیا بازداشت رسول خادم حقیقت دارد؟ در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید.

بازداشت رسول خادم حقیقت دارد؟

بازداشت رسول خادم حقیقت دارد؟

به گزارش سایت ورزشی ، رسانه های منتسب به وزارت ورزش شایعات مرتبط با بازداشت قهرمان سابق کشتی و رئیس اسبق فدراسیون کشتی را تکذیب نموده است. در پی انتشار شایعات فراوان در زمینه بازداشت رسول خادم و از دسترس خارج شدن صفحه اینستاگرام او در رسانه ها و اکانت های خارج از کشور ، یک منبع آگاه این شایعات را تکذیب نمود و گفت رسول خادم اصلا بازداشت نشده و حساب کاربری او نیز اصلا از دسترس خارج نشده است. احتمالا از دسترس خارج شدن اکانت اینستاگرام خادم تصمیم شخصی بوده و قطعا ارتباطی با نهادهای جمهوری اسلامی ندارد.

بازداشت رسول خادم حقیقت دارد؟

یکی از نزدیکان رسول خادم درباره آخرین وضعیت و شرایط او اطلاعاتی در اختیار تیم ورزشی قرار داد. روز قبل رسول خادم یک پست با مضمون تحولات جامعه قرار داد و سپس از دسترس خارج شد. همین باعث گمانه زنی و برخی شایعات پیرامون بازداشت این قهرمان سابق کشتی منتشر شد که ظاهرا از سمت برخی رسانه های فارسی زبان منتشر شده بود. صبح امروز یکی از نزدیکان رسول خادم اطلاع داد. که با او تلفنی صحبت کرد و قهرمان سابق کشتی المپیک و جهان اصلا مشکلی در این زمینه ندارد. و در صحت و سلامتی کامل است. با این حال فرد مطلع در پاسخ به این سوال چرا صفحه خادم از دسترس خارج شد. گفت: «دی‌اکتیو شدن پیج، تصمیم آقای خادم نبوده است!»

mohamadnd
18 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *