درآمد طارمی در پورتو

درآمد طارمی در پورتو ، مهدی طارمی جزو بهترین بازیکنان ایرانی شاغل در فوتبال اروپا است. یک رسانه اروپایی به دستمزد مهدی در باشگاه اروپایی اشاره کرد و ظاهرا او دستمزد قابل توجهی در باشگاه پورتو دریافت می کند. در این مطلب از سایت به بررسی درآمد مهدی در پورتو می پردازیم. برای مشاهده اخبار ورزشی کلیک نمایید

 

دستمزد مهدی طارمی در باشگاه پورتو:

یک رسانه معتبر اروپایی ادعا کرد مهاجم ایرانی تیم پورتو سالانه مبلغ قابل توجهی دریافت می کند. به گزارش سایت ورزشی ، طارمی مهاجم ملی پوش باشگاه پورتو با درخشش در خط حمله تیم مورد توجه بزرگترین باشگاه های اروپا قرار گرفته است. مهدی از زمان پیوستن به پورتو گل های زیادی زده و به تیمش کمک کرد تا در لیگ برتر و جام حذفی فصل قبل جام بگیرند. حتی امسال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به دور حذفی صعود نمود.

دستمزد مهدی طارمی در باشگاه پورتو

رسانه bolavip در یک مطلب اختصاصی عنوان کرد: انتقال مهدی در سال 2020 به پورتو برای این مهاجم ایرانی موفقیت آمیز بود. او در 30 بازی لیگ پرتغال توانست 18 گل به ثمر برساند. خرید 60 میلیون یورویی باشگاه پرتغالی تا ژوئن 2024 مهدی را به خدمت گرفته است. دستمزد سالانه مهدی طارمی در حال حاضر نزدیک به 460 هزار یورو ناخالص است که 240 هزار یورو خالص به مهدی می رسد. با این حاسب این بازیکن حدودا 38 هزار یورو در ماه یا 8800 یورو در هفته کسب درآمد می کند.(تقریبا هفته ای 500 میلیون تومان)

 

 

دستمزد طارمی در پورتو چقدر است؟

فوتبالیست های داخل ایران هر روز با قیمت دلار ، درآمدهایشان بالاتر می رود. در جدیدترین نقل و انتقالات لیگ برتر داخل ایران آل کثیر به تازگی از بند مصدومیت رباط صلیبی رهایی یافته است. و به پرسپولیس برگشت. این بازیکن برای نیم فصل 5 میلیارد تومان دریافت کرده است. درآمد مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران هیچ تفاوتی با بازیکنان لیگ ایران ندارد. مهدی هم درآمدش نزدیک به رقم دستمزد مهاجم ایرانی لیگ برتر که به تازگی از بند مصدومیت رها یافته است.

دستمزد طارمی در پورتو چقدر است؟

مهدی از بازیکنان درخشان ستارگان فوتبال اروپا است که بر اساس خبرهای غیر رسمی دستمزد بسیار کمی دریافت می کند. در شرایطی که در بازار نقل و انتقالات اروپا شایعات زیادی پیرامون انتقال مهاجم ایرانی به یک تیم معروف مطرح شده است. پورتو اما هیچ برنامه ای برای فروشش در فصل آینده ندارد و می خواهد او را هرطور شده حفظ کند. در صورت حفظ مهدی طارمی او را با 3 برابر دستمزد بیشتر نگه خواهند داشت.

 

حقوق مهدی طارمی در فوتبال لیگ پرتغال:

درباره اینکه مهدی از پورتو چقدر حقوق می گیرد فعلا چیزی به طور رسمی منتشر نشده است. بر اساس خبرهای غیر رسمی و طبق آمار موجود در سایت Capology که اطلاعات دستمزد بازیکنان را منتشر می نماید. طارمی برای هر فصل بازی در پورتو، ۴۶۰ هزار یورو از این باشگاه دریافت می‌کند که البته خالص دریافتی او (پس از کسر مالیات) تقریبا نصف می‌شود و حقوق سالیانه او، ۲۴۰ هزار یورو خواهد شد. با توجه به قیمت امروز یورو در بازار ایران (حدود ۴۳۵۰۰ تومان)، طارمی، سالی ۱۰ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان از پورتو دریافت می‌کند که حتی قابل قیاس با دستمزدی که بازیکنان در لیگ برتر ایران دریافت می‌کنند، نیست!

حقوق مهدی طارمی در فوتبال لیگ پرتغال

 

تحلیل سایت انگلیسی از دستمزد ۵ میلیون پوندی طارمی!

سایت انگلیسی sportslumo درباره دستمزد مهدی طارمی نوشت، هم اکنون طارمی برای باشگاه پورتو و تیم ملی فوتبال ایران بازی می کند. مهدی قبل از انتقال به آکادمی جوانان ایرانجوان فعلایت رسمی خودش را در آکادمی برق بوشهر شروع کرد و تابستان 1389 رسما در شاهین بوشهر توپ زد و در هفت مسابقه به میدان رفت و در تمام مسابقات یک گل به ثمر رساند. در زمستان 91 شاهین او را رها کرد. به خدمت سربازی رفت و اما موفق نشد در باشگاه نظامی خدمت کند و سپس مجبور به خدمت عادی در پادگان شد. در تابستان 1393 قراداد خود را با پرسپولیس به مدت 2 سال امضاء نمود و در جولای 2016 به تیم ریزه اسپور ترکیه پیوست.

مهدی در ادامه به ایران برگشت و با حواشی زیاد قرارداد دو ساله با پرسپولیس امضاء کرد و سپس به تیم الغرافه رفت و در ادامه به ریوآوه پرتغال سر بر آورد. مهدی در آگوست 2020 نیز با پورتو یک قرارداد 4 ساله امضاء کرد. در 8 نوامبر 2020 توانست اولین گل خود را برای پورتو در بازی خانگی در مقابل پورتیموننسه به ثمر برساند. طارمی در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ اولین قهرمانی خود در لیگ برتر را با پورتو به دست آورد. او در آن فصل ۲۰ گل و ۱۲ پاس گل را ثبت کرد.

دستمزد ۵ میلیون پوندی طارمی

درآمد طارمی در پورتو

طارمهی بعد از یک فصل پر سر و صدا و پرحاشیه در لیگ برتر خلیج فارس به میدان رفت و سه فصل متوالی بهترین گلزن لیگ شد. در سال 2017 نیز عنوان قهرمانی را بدست آورد. کی روش سرمربی تیم ملی او را دعوت کرد. او جزو مهره های اصلی تیم ایران بود و رویای گلزنی در جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا را در سرش می پروراند. بر اساس آمارها خالص طارمی تا سال ۲۰۲۲ حدود ۵ میلیون پوند تخمین زده می‌شود.

حقوق طارمی در پورتو

حقوق طارمی در پورتو

طارمی در سال ۲۰۲۰ از ریو آوه به پورتو پیوست و با دریافت دستمزد هفتگی ۲۵۰۰۰ پوندی برای این باشگاه بزرگ بازی می‌کند. همچنین او ۵ میلیون پوند در سال دریافت می‌کند و قراردادش با پورتو در تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد. . ارزش فعلی او در بازار ۲۰ میلیون پوند است. مهاجم تیم ملی ایران هم اکنون مشتریان زیادی در بین باشگاه‌های معتبر اروپایی دارد.

حقوق مهدی طارمی در پورتو

حقوق مهدی طارمی در پورتو

دستمزد طارمی در پورتو شاید برای خیلی ها سوال باشد که واقعا چقدر است؟ برای خیلی از کاربران این سوال به وجود می آید که مبلغ قرارداد طارمی با پورتو به تومان چقدر است؟ به طور رسمی هیچ خبری در این زمینه منتشر نشده است. اما بر اساس اخبار غیر رسمی بر طبق آمار موجود در سایت Capology که اطلاعات مربوط به دستمزد بازیکنان را منتشر می‌کند، او برای هر فصل در باشگاه پرتغالی پورتو 460 هزار یورو دریافت می کند که البته خالص دریافتی او بعد از کسر مالیات تقریبا نصف می شود.

حقوق سالیانه او برابر با 240 هزار یورو می باشد. با توجه به قیمت امروز یورو در بازار ایران حدود 52800 ، دستمزد طارمی در پورتو به پول ایران سالی 12 میلیارد و 672 میلیون تومان از پورتو دریافت می‌کند که حتی قابل قیاس با دستمزدی که بازیکنان در لیگ برتر ایران دریافت می‌کنند، نیست! به نظر شما درآمد طارمی در پورتو به صورت واقعی چقدر است؟ در کامنت ها برایمان آن را بنویسید.

mohamadnd
18 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *