جانشین ریاض محرز رسید | جرمی دوکو به منچسترسیتی پیوست

پس از خروج ریاض محرز، سیتی به دنبال جانشینی برای او بوده است. اکنون جرمی دوکو به منچسترسیتی پیوست. در این پست از ورزشی به بازیکن جدید منچسترسیتی می‌پردازیم.

خلاصه

دوکو قراردادی پنج ساله با منچسترسیتی امضا کرد.

بلژیکی پیراهن شماره 11 را بر تن خواهد کرد.

سیتی 55 میلیون پوند برای این بازیکن از رن پرداخت کرد.

جرمی دوکو به منچسترسیتی پیوست

منچسترسیتی جذب جرمی دوکو مهاجم رن را تایید کرد. سیتی با مبلغ 65 میلیون یورو (55 میلیون پوند) از جمله خدمات اضافی برای خدمات دوکو موافقت کرده است. این بازیکن اکنون رسماً قراردادی 5 ساله در ورزشگاه اتحاد امضا کرده است.

دوکو پس از انجام این انتقال با وبسایت رسمی باشگاه ابراز خوشحالی کرد. “این روز بزرگی برای من است، چه از نظر شخصی و چه از نظر حرفه ای.”

“منچستر سیتی بهترین تیم در فوتبال جهان است. بنابراین پیوستن به آنها برای من و خانواده‌ام چیز بسیار ویژه‌ای است. من بازیکنی جوان هستم که می‌توانم چیزهای زیادی یاد بگیرم و پیشرفت کنم. کار با پپ و کادرش و بازی در کنارش لذب بخش خواهد بود. این بازیکنان کلاس جهانی، من را به بازیکن بهتری تبدیل خواهند کرد.

“تماشای سیتی در فصل گذشته شگفت انگیز بود. کسب سه گانه سخت ترین کار در فوتبال است و آنها این کار را انجام دادند. نمی توانید تصور کنید که پیوستن به این تیم چقدر هیجان انگیز است. نمی توانم منتظر شروع کار باشم. امیدوارم بتوانم هواداران را خوشحال کنم. “

تکسیکی بیگیریستین، مدیر فوتبال منچسترسیتی در بیانیه مطبوعاتی اعلام این قرارداد از ویژگی‌های “ذاتی” دوکو استقبال کرد: “جرمی بازیکن جوانی بسیار هیجان‌انگیز است. من بسیار خوشحالم که او به ما ملحق شده است.

از نظر ویژگی‌های خام، او همه چیزهایی را دارد که یک وینگر نیاز دارد. او سرعت فوق‌العاده‌ای دارد و در موقعیت‌های تک به تک استثنایی است. من صادقانه معتقدم کار با پپ و کادر فنی اینجا در سیتی باعث خواهد شد که او به یک استعداد هجومی کلاس جهانی تبدیل شود.”

دوکو ممکن است این آخر هفته اولین بازی خود را برای باشگاه جدید خود انجام دهد. زمانی که آنها یکشنبه در برامال لین به مصاف شفیلد یونایتد بروند.

Pooria
25 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *