استون‌ویلا و بایرلورکوزن به دنبال عبده ستاره‌ی جوان بارسلونا هستند

استون ویلا و بایر لورکوزن رویکردهایی را برای عبده ستاره جوان بارسلونا ایجاد می کنند. در این پست از ورزشی احتمال خروج عبده ستاره‌ی جوان بارسلونا از این تیم را بررسی می‌کنیم.

خلاصه

استون ویلا و بایرلورکوزن در مورد عبده عزلزولی پرس و جو کرده اند.

اوساسونا نیز علاقه خود را ثبت کرده است.

عبده در تابستان به بارسلونا بازگشت.

عبده‌ ستاره‌ی جواب بارسلونا در تیررس چند تیم

استون ویلا و بایر لورکوزن هر دو به خاطر از عبده وینگر خود به بارسلونا درخواست داده‌اند.

این بازیکن 21 ساله فصل گذشته را به صورت قرضی در اوساسونا گذراند. او به این باشگاه کمک کرد تا به مقام هفتم لالیگا دست یابدو در فینال کوپا دل ری نیز غافلگیرکننده ظاهر شود. بازی ای که به سختی به رئال مادرید باخت.

عبده در بارسلونا به ترکیب اصلی تیم بازگشته است و نقش برجسته تری را برای ژاوی پس از جدایی عثمان دمبله ایفا کرد. از روی نیمکت آمد تا نیمه دوم کامل را مقابل ختافه در روز اول لالیگا بازی کند.

لوئیس سابالزا، رئیس اوساسونا، علی‌رغم ادغام او در تیم بزرگسالان بارسلونا، علاقه شدیدی به بازگشت عبده به صورت قرضی یا جذب دائمی او ابراز کرده است. اگرچه که ژاوی تمایلی به دیدن جدایی او ندارد.

استون ویلا و بایر لورکوزن هر دو رویکردهایی را به بارسلونا بر سر در دسترس بودن عبده انجام داده اند. آنها تمایل به ارائه 20 میلیون یورو (17 میلیون پوند) برای خدمات او هستند.

ژاوی تمایلی به جدایی عبده ندارد

اوایل تابستان امسال، خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا، قصد ژاوی را برای قرار دادن عبده در برنامه‌های خود برای فصل 2023/24 تایید کرد. او به  L’Esportiu گفت : “ژاوی به ما گفته است که او را می‌خواهد و من بسیار خوشحالم. اول برای او، چون او بازیکنی جسور است. زمانی که با ما بود خیلی خوب کار کرد.

دوم، چون ما را به مراکش متصل می کند. بارسا یک باشگاه جهانی است و داشتن یک بازیکن مراکشی برای ما خوب است. او بازیکن با استعدادی است که در جام ملت های زیر 23 سال آفریقا عملکرد بسیار خوبی داشت و کاپیتان بود. من خیلی خوشحالم که او را در تیم اصلی دارم.”

استون ویلا همچنین به آنسو فاتی، هم تیمی عبده بارسلونا علاقه دارد. اما او مشتاق است برای جایگاه خود در تیم اول در کاتالونیا بجنگد و قصد ترک باشگاه را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *