ژائو پدرو به برایتون پیوست

ژائو پدرو بازیکن برزیلی تیم باشگاه واتفورد در حال نزدیک شدن به تیم برایتون انگلستان است. ژائو پدرو فوتبالیست 21 ساله و جوان لیگ انگلیس در حال قرارداد با برایتونی ها است. در ادامه سایت ورزشی با خبر ژائو پدرو به برایتون پیوست همراه ما باشید.

 

احتمال حضور ژائو پدرو در برایتون:

بر اساس گفته های فابریزیو رومانو، باشگاه برایتون در حال تنظیم قرارداد برای جذب پدرو از واتفورد است.تمامی موارد و جنبه های مهم انتقال این بازیکن توافق شده است. احتمالا به زودی قرارداد رسمی این بازیکن امضاء و تمدید می شود و به تایید رسمی هر دو باشگاه خواهد رسید. تیم برایتون چند سال قبل در جذ بازیکنان جوان کاملا هوشمندانه عمل کرده است. فوتبالیست هایی مانند مارک کوکورلا، ایو بیسوما و لئاندرو تروسارد جزو سرمایه های اصلی این تیم به حساب می آیند.

ژائو پدرو به برایتون پیوست

این تیم بعد از مشارکت های سنگین در فوتبال، ارزش زیادی را در نقل و انتقالات نصیب خودش کرده است. افرادی همچون الکسیس مک آلیستر و مویزس کایسدو همیشه برای جذب بازیکنان جوان در میان بزرگترین باشگاه های جهان تلاش می کنند. آنها حتی جدیدا در جذب مهاجم های جوانتر نیز موفق بوده اند. اوان فرگوسن بازیکن 18 ساله و خولیو انسیسو فوتبالیست 19 ساله در حال حاضر خود را برای لیگ برتر نشان کرده اند.

 

ژائو پدرو به برایتون پیوست

بازیکن 21 ساله برزیلی کاملا نشان داد که واقعا می تواند یک کودتا در نقل و انتقالات باشد. فوتبالیستی که ارزش آن می تواند در سال های آینده فوق العاده زیاد شود. این فوتبالیست در 35 بازی توانسته 11 گل و 4 پاس گل دهد. بازیکنی که قبلا نیز در باشگاه فنرباغچه توپ می زده است.

ژائو پدرو به برایتون پیوست

ژائو پدرو جزو اولین خریدهای برایتون برای فصل بعد می باشد. مهاجم جوان تیم واتفورد در حال انتقال دائمی با برایتونی ها است.بر اساس اعلام مسئولان باشگاه، پدرو با قرارداد دائمی تا تابستان 2028 به این باشگاه خواهد پیوست. تیم برایتون برای جذب این مهاجم 30 میلیون پوند به واتفورد پرداخت می کند. این مهاجم برزیلی جزو گران ترین فروش های تاریخ باشگاه واتفورد خواهد بود. این بازیکن قبلا نیز مورد توجه باشگاه ایتالیایی میلان و نیوکاسل قرار داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *