عذرخواهی مسی از پاری سن ژرمن

لیونل مسی مشهورترین فوتبالیست دنیا که در تیم پاری سن ژرمن فرانسه حضور دارد، در چند روز گذشته مسی یک سفر غیر منتظره و بدون اطلاع مسئولان و کادر فنی پی اس جی به عربستان داشت. ظاهرا این سفر چندان به مذاق باشگاه فرانسوی خوش نیامد و حتی مسی را به دلیل بی انضباطی چند هفته محروم کردند. عذرخواهی مسی از پاری سن ژرمن باعث شد قائله ختم به خیر شود. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

ستاره آرژانتینی و سفر به عربستان:

لیونل مسی ستاره فوتبال جهان به دلیل سفر بدون اجازه باشگاه پی از جی مجبور به عذرخواهی از این تیم شد. مسی با انتشار یک ویدیو به خاطر سفر بدون اجازه به کشور عربستان از باشگاه خودش رسما عذر خواست. مسی با انتشار یک ویدیو کوتاه در صفحه اینستاگرام خودش از باشگاه پاریس به دلیل سفر بی اجازه به عربستان سعودی عذر خواست. پیام مسی در ویدیو به شرح زیر است:

(فکر می کردم مثل همیشه روز بعد از مسابقه تعطیل هستیم. این سفر را از قبل برنامه ریزی کرده بودم و نمی توانستم آن را لغو کنم. پیش از این هم یک بار این سفر را به تعویق انداخته بودم. از هم تیمی هایم عذرخواهی می کنم و منتظر تصمیم باشگاه در مورد خودم هستم.)

عذرخواهی مسی از پاری سن ژرمن

عذرخواهی مسی از پاری سن ژرمن

ستاره محبوب باشگاه فوتبال PSG به دلیل سفر غیر منتظره اش به کشور عربستان مورد انتقاد مسئولان و طرفداران باشگاه فرانسوی قرار گرفته است. بلاخره مسی مجبور به عذرخواهی شد. سفر اخیر مسی به کشور سعودی با حواشی زیادی برای شخص وی و باشگاهش داشت. هواداران نیز اعتراضات شدیدی نسبت به وی داشتند. او نیز در یک پیغام ویدیویی رسما از طرفدارانش و هم تیمی ها و باشگاه دلجویی کرد.

عذرخواهی مسی از پاری سن ژرمن

مسی یک روز بعد از شکست در مقابل لوریان فرانسه را به مقصد جده ترک کرد. سفر مسی بدون اجازه مسئولان باشگاه بوده است. و این سفر غیرضروری باعث دلخوری هواداران و کادر فنی پی اس ی شد. تا جایی که محرومیت دو هفته ای را برای او در نظر گرفته بودند. لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن بابت سفر غیرمجازش به عربستان سعودی از مسئولان باشگاه و هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد. ستاره آرژانتینی اما امروز تصمیم گرفت که به جنجال‌ها خاتمه دهد و به همین منظور کلیپی در فضای مجازی منتشر و در آن بابت سفرش به عربستان سعودی عذرخواهی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *