مصدومیت جود بلینگهام | آیا بلینگهام به ال کلاسیکو می‌رسد؟

جود بلینگهام وضعیت مصدومیت خود را در آستانه ال کلاسیکو تایید کرد. اما مصدومیت جود بلینگهام چقدر جدی است؟ در این پست از ورزشی خواهیم دید که آیا بلینگهام به ال کلاسیکو می‌رسد یا خیر.

خلاصه

جود بلینگهام برای بازی با بارسلونا حاضر خواهد بود.

هافبک جوان رئال مقابل براگا در لیگ قهرمانان اروپا مصدوم شد.

انتظار می رود قبل از ال کلاسیکو به تمرینات رئال مادرید برگردد.

مصدومیت جود بلینگهام

جود بلینگهام، هافبک رئال مادرید به هواداران نگران مصدومیتش در اواسط هفته اطمینان داد که در اولین ال کلاسیکو فصل مقابل بارسلونا در روز شنبه حضور خواهد داشت.

بلینگهام پس از انتقال هنگفت تابستانی خود از بروسیا دورتموند، توانسته است به نوعی فراتر از انتظارات عمل کند. او با به ثمر رساندن 11 گل در 12 بازی در تمام رقابت ها، ستاره‌ی تیمش است. او در این مدت سه پاس گل نیز به ثبت رسانده است.

اما ستاره انگلیسی که در روز سه‌شنبه در لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه 2-1 براگا را شکست داد تا رکورد 100 درصدی این فصل را در مرحله گروهی حفظ کند، باز هم گلزنی کرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی مادرید در این باره‌ گفت که نگرانی وجود ندارد.

مربی توضیح داد: “حال جود او خوب است. به عضلات او کمی فشار وارد شده است. زیرا زمین کمی نرم بود. اما مورد خاصی نیست. او بهبود خواهد یافت. حالش خوب است. مثل بقیه کمی خسته است. اما این طبیعی است.”

کارلو آنچلوتی سرمربی مادرید در این باره‌ گفت که نگرانی وجود ندارد.
کارلو آنچلوتی سرمربی مادرید در این باره‌ گفت که نگرانی وجود ندارد.

پیام بلینگهام به هواداران رئال مادرید

خود بلینگهام، علیرغم اینکه هنوز به تمرینات بازنگشته ، روز پنجشنبه پیامی درباره وضعیت خود منتشر کرد.

او به RTVE گفت: “من در ال کلاسیکو خواهم بود. “

طبق گزارش اخیر مارکا،کادر فنی مادرید خوشبین هستند که او برای دیدار حساس با بارسلونا حاضر خواهد بود. فاصله‌ی بین این دو تیم در بالای جدول تنها یک امتیاز است.

طبق گزارشات، بلینگهام در داخل خانه‌ی خود در والدبباس با فیزیوتراپی کار کرده است. تا قبل از بزرگترین بازی فصل تا به اینجای کار، او را لای پر قو نگه دارند. هدف این است که او بتواند روز جمعه دوباره به تمرینات بپیوندد و برای بازی روز شنبه در دسترس آنچلوتی باشد.

پس از ال کلاسیکو، مادرید یک هفته کامل تا بازی بعدی خود مقابل رایو وایکانو در خانه فرصت دارند. به این ترتیب بازیکنان از این فرصت استراحت، استفاده خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *