رکوردشکنی ارلینگ هالند در دربی منچستر

امروز و در این پست از ورزشی درباره‌ی آمار و ارقام فوتبال، به سراغ تاریخچه کامل رکوردشکنی ارلینگ هالند در دربی منچستر و سایر تیم‌های بزرگ انگلیسی می‌رویم.

خلاصه

مهاجم نروژی در اولین حضور خود در این رقابت‌ها هت تریک کرد.

هالند در لیگ برتر و فینال جام حذفی مقابل یونایتد بازی کرده است.

ارلینگ هالند در اولین دربی منچستر زمان کمی برای معرفی خود تلف کرد.

رکوردشکنی ارلینگ هالند در دربی منچستر

مهاجم نروژی در پیروزی 6-3 یک طرفه منچسترسیتی مقابل رقیب یونایتد در سال 2022 هت تریک کرد. او در آن بازی به بقیه انگلیس و اروپا نشان داد که چقدر خطرناک با بازیکنانی مانند کوین دی بروینه و فیل فودن هماهنگ خواهد بود.

هالند اکنون که تنها در دومین فصل حضورش در این باشگاه است، تعداد زیادی دربی منچستر را بازی نکرده است. اما رکورد او در این بازی همچنان بسیار خواندنی است.

در این پست، رکورد کامل هالند مقابل منچستریونایتد از زمان پیوستن به منچسترسیتی است.

 

همچنین بخوانید: تن هاخ دلیل وضعیت بد سانچو

رکورد هالند در دربی منچستر

هالند از زمانی که در تابستان 2022 به سیتی پیوسته است، تقریباً تمام حریفی را که با آنها برخورد کرده، نابود کرده است. یونایتد یکی از تیم هایی است که او موفق به گلزنی در برابر آنها شده است.

او پیش از این سه بازی مقابل منچستریونایتد انجام داده است. اما تنها در یکی از آنها این بازیکن نروژی گل زده است.

سه گل از شش گل سیتی توسط هالند به ثمر رسید.
سه گل از شش گل سیتی توسط هالند به ثمر رسید.

منچستر سیتی 6-3 منچستریونایتد (لیگ برتر) – 2 اکتبر 2022

در اولین بازی هالند مقابل تیمی که زمانی که اوله گونار سولسشر هدایت آن را برعهده داشت و نزدیک بود به آن ملحق شود، او واقعاً به زخم هواداران منچستریونایتد نمک پاشید.

این یک روز شرم آور برای شیاطین سرخ بود. نتیجه بازی با 6-3 به پایان رسید. اما در کمتر از 10 دقیقه به پایان بازی با نتیجه 6-1 شکست خورده بود. سه گل از شش گل سیتی توسط هالند به ثمر رسید.

اولین گل او یک ضربه سر از روی یک کرنر بود که تایرل مالاسیا نتوانست مانع از عبور از خط دروازه شود و سیتی را 2-0 جلو انداخت. تا اینکه هالند به سرعت با یک ضربه نرم پس از پاس عالی کوین دی بروین، نتیجه را 3-0 کرد.

این هت تریک زمانی تکمیل شد که او در یک سانتر از فاصله نزدیک، نتیجه را 5-1 به سود شاگردان پپ گواردیولا کرد.

این یک بازی بد برای هالند بود. واقعاً به این روایت سرعت بخشید که او در بازی های بزرگ ناپدید می شود.
این یک بازی بد برای هالند بود. واقعاً به این روایت سرعت بخشید که او در بازی های بزرگ ناپدید می شود.

منچستر یونایتد 2-1 منچستر سیتی (لیگ برتر) – 14 ژانویه 2023

با توجه به کاری که او در اولین دیدار فصل انجام داد، هواداران منچستریونایتد به طور قابل درک نگران حضور هالند و من سیتی در اولدترافورد بودند.

همانطور که معلوم شد، این بار جای ترس بسیار کمتری وجود داشت. سیتی از طریق جک گریلیش پیش افتاد، اما گل های برونو فرناندز و مارکوس راشفورد پیروزی را برای شیاطین سرخ تضمین کرد.

در مورد هالند، او اساساً برای کل مسابقه ناشناس بود. او در کل بازی دو شوت داشت که هیچ کدام به سمت دروازه نبود و تنها 19 بار xG توپ را لمس کرد.

این یک بازی بد برای هالند بود. واقعاً به این روایت سرعت بخشید که او در بازی های بزرگ ناپدید می شود.

من سیتی در آخرین بازی فصل داخلی برای هر دو تیم، جام حذفی را بالای سر برد اما نه با کمک زیادی از هالند.
من سیتی در آخرین بازی فصل داخلی برای هر دو تیم، جام حذفی را بالای سر برد اما نه با کمک زیادی از هالند.

منچستر سیتی 2-1 منچستریونایتد (فینال جام حذفی) – 3 ژوئن 2023

من سیتی در آخرین بازی فصل داخلی برای هر دو تیم، جام حذفی را بالای سر برد اما نه با کمک زیادی از هالند. عملکرد او در این بازی تفاوت چندانی با دومین دربی لیگ برتر 2022/23 نداشت.

بازیکن نروژی در جریان فینال در ومبلی سه شوت داشت که دو شوت در چارچوب بود. او تهدید می کرد اما هیچ شباهتی به خود معمولی نداشت. این ایلکای گوندوگان بود که نمایش را ربود و دو گل به ثمر رساند و دومین جام سه گانه من سیتی را به دست آورد.

افتخارات هالند برابر منچستریونایتد

در حال حاضر، رکورد هالند مقابل منچستریونایتد بسیار قابل احترام به نظر می رسد. اما مهم است که همه آن گل‌ها و پاس گل‌ها در یک بازی به ثبت رسیده‌اند.

هواداران من سیتی نمی توانند از هالند انتظار بیشتری داشته باشند، اما آنها دوست دارند که او را در طول این فصل و جلوتر از منچستریونایتد به طور منظم گلزنی کنند.

ارلینگ هالند مقابل بیگ سیکس لیگ برتر

منچستریونایتد یکی شش تیم بزرگی است که هالند در دوران حرفه‌ای خود بیشترین گلزنی را در مقابل آن داشته است. آرسنال با دو گل  از هالند در رده دوم قرار دارد.

او تاکنون موفق به ثبت گل یا پاس گل مقابل چلسی یا لیورپول نشده است. هرچند که تنها یک بار مقابل لیورپول بازی کرده است. این بخشی از بازی اوست که نیاز به پرداختن دارد، اما مطمئناً گل ها به موقع به دست خواهند آمد.

در پایان فصل 2023/24، ممکن است داستان بسیار متفاوتی باشد.

Pooria
26 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *