جود بلینگام دنیای مُد را در دست می‌گیرد

لویی ویتون از جمله شرکت های مد به حساب می آید. ویتون قبلا با کریس رونالدو و مسی قرارداد امضاء کرد. حالا این شخص مشتاق است تا با ستاره رئال مادرید یعنی جود بلینگام یک قرارداد چند میلیون پوندی در صنعت مد امضاء نماید. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. جود بلینگام دنیای مُد را در دست می‌گیرد.

 

جود بلینگام دنیای مُد را در دست می‌گیرد

به گزارش سایت ورزشی، جود بلینگام به یکی از ستاره های محبوب دنیای فوتبال در این روزها تبدیل شده است. و گفته می شود که خود را برای یک قرارداد پرسود چند میلیون پوندی با لویی ویتون آماده می سازد. ملی پوش انگلیس از زمان انتقال 103 میلیون یورویی از دورتمند به رئال تاثیر زیادی در زمین داشت.

جود این روزها همچنان در حال درخشش است. نشریه میل گزارش می دهد که خانه مد فرانسوی ها در تعقیب جوان با استعداد 20 ساله است. البته آنها قبلا با چهره های ستاره مطرح فوتبال نظیر پله، مارادونا و زیدان نیز کار کرده اند. در حالی که مسی و کریس رونالدو در جام جهانی 2022 در کمپین تبلیغاتی این برند در مسابقه شطرنج نمادین شرکت کرده بودند. جود با 13 گل در 14 بازی توانست آمار خوبی از خودش بر جای بگذارد. جایزه معتبر کوپا و پسر طلایی 2023 را بدست آورد.

درخشش جود بلینگام در ال کلاسیکو

لویی ویتون یک چهره و طراح مطرح در جهان است که کالاهای لوکس تولید می کند. بلینگام در یک شرایط خوب تبلیغاتی قرار گرفت. او ماه قبل از کت و شلوارهای آنها در مراسم توپ طلای پاریس شرکت کرد. او غیر از قرارداد کفش خود با آدیداس، هیچ معامله تجاری دیگری ندارد. بلینگام در سال 2022 در یک مراسم عکاسی در گوچی حاضر شد و این برند معتبر تمایل دارد با ستاره رئال مادرید قرارداد بندد. شرکت گوچی قرارداد 1 میلیون پوندی با جک گریلیش بسته است. یعنی درها برای لویی ویتون باز است تا در رقابت برای امضاء قرارداد با بلینگام پیروز شود.

mohamadnd
25 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *