استقلالی پرافتخار بر سر مزار معلم پرسپولیسی

در روز 3 آذر ماه گروهی از فوتبالیست های سابق استقلال و پرسپولیس روز سختی را سپری کردند. شخصیت دوست داشتنی در این روز فوت کردند. در ادامه سایت وزشی با استقلالی پرافتخار بر سر مزار معلم پرسپولیسی همراه شوید.

 

استقلالی پرافتخار بر سر مزار معلم پرسپولیسی

به گزارش سایت ورزشی، نامه پرویز دهداری در فوتبال ایران با ماجرای استعفای 14 تا از ملی پوشان بعد از پایان مسابقات آسیایی 1986 سئول انجام گردید. او نسل جدیدی برای فوتبال تیم ملی ایران ساخته است. مردی از مطبوعات ایران که بعد از مرگ به معلم اخلاق لقب گرفت. هنوز هم برخی از بازیکنان بزرگ سابق سرخابی ها او را در زمره مربی و پیشکسوت به حساب می آورند. دهداری یک شخصیت جالب که همه رو را به نیکی یاد می کنند. ایشان در سوم آذر ماه 1371 در مکتب باشگاه های شاهین و پرسپولیس تهران برای همیشه بار سفر بست و مسافر آسمان شد. به همین دلیل جواد زرینچه کاپیتان پرافتخار استقلال و تیم ملی فوتبال کشورمان ظهر جمعه با حضور بر سر مزار ایشان نسبت به مربی سابق خود ادای دین نموده است.

ملاقات ویژه یک چهره استقلالی با مجید جلالی

استقلالی پرافتخار بر سر مزار معلم پرسپولیسی

دهداری با اینکه شخصیت مطبوعاتی داشت. اما همیشه به عنوان یکی از چهره های ماندگار فوتبال شناخته شده است. او توانست نسل جدیدی از فوتبال را در تیم ملی به وجود بیاورد. جواد زرینچه نیز یکی از بازیکنان جوانی بود. که در دوران این معلم اخلاق بعد از ماجرای استعفای 14 نفره به تیم ملی دعوت شده است. او حتی در جام ملت های 1988 قطر نیز از شاگردان ثابت ایشان به شمار می رفت. حالا آقا جواد با حضور بر سر مزار ایشان یاد و خاطره شان را زنده نگه داشته است. قطعا در فوتبال ایران چهره های ماندگار نظیر ایشان را داشته ایم که رهسپار حق تعالی شدند. برای جواد زرینچه آرزوی شادی و سلامتی داریم و همچنین روح پرویز خان نیز شاد و یادش گرامی باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *