شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید تونی کروس را شگفت زده کرد

شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید تونی کروس را شگفت زده کرد، در یک چرخش شگفت‌انگیز، انطباق سریع جود بلینگهام، بازیگر جوان فوتبال در رئال مادرید، حتی بازیکنان باتجربه‌ای مانند تونی کروس را در شگفتی قرار داد. خرید این هافبک انگلیسی توسط باشگاه اسپانیایی با مبلغ خیره کننده 103 میلیون یورو از بوروسیا دورتموند باعث ایجاد ابروها شد و ادغام سریع او در تیم و موفقیت های بعدی او را به یک دارایی ارزشمند برای رئال مادرید تبدیل کرد.

شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید تونی کروس را شگفت زده کرد
شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید تونی کروس را شگفت زده کرد

شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید تونی کروس را شگفت زده کرد

جود بلینگهام

جود بلینگهام 20 ساله با سه گل در دو بازی ابتدایی خود در لیگ، امیدها را در بین هواداران برانگیخت و خلاء ناشی از جدایی کریم بنزما را پر کرد. توانایی بلینگهام در برهم زدن دفاع حریف و کمک مداوم به امتیاز، قدرت او را در یک سوم پایانی میدان به نمایش گذاشت.

تونی کروس آلمانی

تونی کروس، یک چهره برجسته در تیم رئال مادرید، از تاثیر فوری بلینگهام بر پادکست برادرش ابراز خوشحالی کرد. او بلوغ این بازیکن جوان را نه تنها از نظر نگرش ذهنی بلکه از نظر مهارت های فنی اش تحسین کرد. کروس اذعان کرد که ادغام سریع بلینگهام در تیم، با توجه به بازه زمانی کوتاه، قابل توجه نبود.

صحبت های کروس درباره بلینگهام

کروس اظهار داشت: “در پیش فصل مشخص شد که او چه بازیکن خوبی است. بلینگهام در مدت زمان کوتاهی با تیم ادغام شد که شگفت انگیز بود.” او در ادامه به پیشرفت چشمگیر بلینگهام چه از نظر ذهنی و چه از نظر فنی اشاره کرد. بلینگهام بر خلاف بسیاری از بازیکنان هم سن و سال خود، سطحی از بلوغ را به نمایش گذاشت که به گیم پلی او نیز گسترش می یابد. او همچنان به دنبال بهبود است و تعهد خود را به اصلاح مهارت های خود نشان می دهد.

شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید
شروع چشمگیر جود بلینگهام در رئال مادرید

کروس ادامه داد..

کروس در این باره گفت: “من واقعاً نسبت به او احساس خوبی دارم و فکر می کنم او نسبت به سنش فوق العاده بالغ است.” جود نه تنها از نظر ذهنی بلکه از نظر فنی نیز به بلوغ رسید و همچنان در تلاش برای پیشرفت است. نقاط قوت او بسیار است، اما او بهتر از اینها خواهد بود. بسیاری از بازیکنان در سن او مرتکب خطاهای فنی و تاکتیکی زیادی می شوند.”

تونی کروس ارزیابی خود را با تاکید بر اهمیت بلینگهام برای تیم و پتانسیل بسیار زیاد او به پایان رساند. او با اطمینان گفت: “او دارایی بسیار ارزشمندی است و لازم نیست خیلی باهوش باشید تا بفهمید جود چه بازیکنی ثروتمند و با کیفیت است.”

شروع چشمگیر جود بلینگهام
شروع چشمگیر جود بلینگهام

نتیجه

از آنجایی که جود بلینگهام همچنان به تاثیرگذاری در زمین ادامه می‌دهد، موفقیت اولیه او در رئال مادرید، سابقه امیدوارکننده‌ای برای کمک‌های آینده‌اش به باشگاه ایجاد می‌کند. هواداران و بازیکنان به طور یکسان مشتاقانه منتظر رشد این استعداد استثنایی هستند که او در مسیر حرفه ای خود در دنیای فوتبال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *