عکس لو رفته ویکتوریا بکام با دوست پسرش

ویکتوریا همسر دیوید بکام ستاره سابق انگلیس و منچستر یونایتد زوج کاملا خوشبخت و دوست داشتنی هستند که 23 سال باهم زندگی کردند. اما ویکتوریا قبل از اینکه همسر دیوید شود، با شخص دیگری نامزد بوده است. در ادامه سایت ورزشی با عکس لو رفته ویکتوریا بکام با دوست پسرش همراه ما باشید.

 

تصویر ویکتوریا بکام با نامزد سابق اش

به گزارش سایت ورزشی ، ویکتوریا بکام همسر دیوید بکام قبل از ملاقات با این ستاره فوتبال ، نامزد یک نصاب دزدگیر بوده است. قبل از به شهرت رسیدن گروه موسیقی اسپایس گرلز ، ویکتوریا قرار بود با مارک وود ازدواج کند. بر اساس گزارشات ویکتوریا 14 ساله بود که به دبیرستان سنت مری درچشانت می رفت. او در آنجا با وود که در شرکت الکتریکی والدینش کار می کرد ملاقات هایی داشت. این زوج حتی در خانه والدین ویکتوریا باهم زندگی می کردند. سال 1994 قبل از اینکه ویکتوریا برای حضور در گروه اسپایس گرلز تست انجام دهد، وود از او خواستگاری کرد.

عکس لو رفته ویکتوریا بکام با دوست پسرش

ویکتوریا با اینکه هنوز رسما با او ازدواج نکرد، اما از اسم «ویکتوریا آدامز وود» برای خودش استفاده می نمود. اسمی که حتی در تولیدات اولیه گروه اسپایس گرلز نیز به چشم می خورد. در زمانی که این گروه فعالیتش را شروع کرد، ویکتوریا نامزدی را بهم زد و گفت: «او شخص مناسبی برای من نبود؛ من از بودن در این رابطه لذت نمی‌بردم بنابراین این رابطه باید تمام می‌شد.». از سمت دیگر وود نیز به نشریه پیپل گفت: «غم‌انگیز است زیرا ما مدتی طولانی با هم بودیم.

عکس لو رفته ویکتوریا بکام با دوست پسرش

او به چیزی که میخواست رسید و من به آن افتخار می نمایم.». اما در کمال تعجب دو سال بعد ستاره مشهور دنیای فوتبال یعنی دیوید بکام را در سالن بازیکنان منچستر یونایتد ملاقات کرد و بعد از آن 10 ماه باهم نامزد بودند و 23 سال زندگی مشترک در زیر یک سقف را تجربه می کنند و چهار فرزند بنام های بروکلین، رومئو، کروز و هارپر دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *