اخراج احتمالی یورگن کلوپ | کلوپ زیر تیغ

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول اعتراف کرد که پس از کنار گذاشتن گراهام پاتر و برندن راجرز از سمت مربیگری چلسی و لستر، احساس می‌کند نوبت اوست. در این پست از ورزشی به اخراج احتمالی یورگن کلوپ از سمت سرمربیگری لیورپول خواهیم پرداخت.

اخراج احتمالی یورگن کلوپ | کلوپ زیر تیغ

پایین‌تر از حد انتظارات، بخش مهمی از تصمیمات چلسی و لستر برای اخراج مدیرانشان بود. و برخی از هواداران لیورپول پس از یک کمپین کابوس‌آور که منجر به سقوط آنها به رده هشتم لیگ برتر شد، از کلوپ خواسته‌اند تا استعفای خود را بدهد.

در پاسخ به سوالی درباره واکنش به اخبار اخراج های اخیر، کلوپ اعتراف کرد که احساس می کند فقط به دلیل سابقه کارش در لیورپول، هنوز در کار است.

“در مورد [اخراج ها] چه می توانم بگویم؟ فکر می کنم موضوع این است که چرا من هنوز اینجا در این دنیای دیوانه نشسته ام! [من] آخرین مردی هستم که ایستاده ام!” او در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از سفر به مصاف چلسی که اکنون توسط برونو سالتور سرمربی موقت هدایت خواهد شد، گفت.

سرمربی لیورپول ادامه داد: من از این واقعیت آگاهم که به خاطر گذشته اینجا نشسته ام، نه به خاطر کارهایی که در این فصل انجام دادیم. اگر فصل اول من بود، کمی متفاوت بود.

مصاحبه ی یورگن کلوپ درباره ی اخراجی ها مربیان
مصاحبه ی یورگن کلوپ درباره ی اخراجی ها مربیان

“من اینجا هستم تا نتیجه تحویل دهم. من به عنوان یک طلسم یا برای نقاشی های دیواری اینجا نیستم. اینجا هستم تا کار کنم. این را 100% می دانم. و می دانم که برای آنچه در چند سال گذشته اتفاق افتاده اینجا هستم. دوست ندارم به آن تکیه کنم. من کاملاً تلاشم را میکنم و باید اوضاع را مرتب کنیم. ما نمی توانیم مانند بعضی شب ها، اینجوری به بازی کردن ادامه دهیم. من واقعاً از خودمان ناامید هستم که چنین کارهایی را انجام می دهیم اما چیزی که اکنون باید پیدا کنیم یک راه خروج است.”

تعداد مربی های اخراج شده این فصل

خروج پاتر و راجرز تعداد کل اخراج‌های لیگ برتر در این فصل را به 12 رساند. رقمی که کلوپ اعتراف کرد که از دیدنش شوکه شده است.

کلوپ اضافه کرد: فکر می‌کنم الان 12 تا شده است که عدد وحشتناکی است.

فکر می‌کنم برخی از باشگاه‌ها، مثل ما نیز به موفقیت دست نمی‌یابند. انتظاراتی وجود دارد، درست است و اگر به آنها نرسید، باید تصمیم‌ها را بپذیرید.»

Pooria
4 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *