علی علیپور در راه پرسپولیس

علی علیپور در راه پرسپولیس ، یکی از مهاجمان مطمئن و گلزن در چند سال اخیر پرسپولیس قطعا علیپور است که احتمال بازگشتش به پرسپولیس دوباره مطرح شده است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

علی علیپور در راه پرسپولیس

آیا علی علیپور در راه بازگشت به باشگاه پرسپولیس است؟

به گزارش ورزشی ، لوکادیا یکی از مهاجمین هلندی تیم پرسپولیس که در زمان نقل و انتقال های تابستانی زیر نظر گل محمدی جذب تیم شد و این بازیکن بلاخره با قرمزهای پایتخت قرارداد امضاء کرد. اما در نهایت با فسخ یک طرفه قراردادش از تیم جدا شد و این تیم را با یک شوک بزرگ مواجه کرد.

یحیی گل محمدی همیشه در پرسپولیس به یک مهاجم مطمئن و شش دانگ نیاز داشت و یورگن لوکادیا یکی از آنها بود که زیاد نتوانست در این تیم دوام بیاورد و به دلایل شخصی باشگاه را ترک کرد. گل محمدی همیشه به مهاجم هایی همانند مغانلو علاقه زیادی داشت. مهاجم خوبی که توانست در زمان کوتاهش در باشگاه تمامی دستورات گل محمدی و کادر فنی را در خط حمله به خوبی اجرا کرد و در ادامه با مبلغ بالایی به سپاهان پیوست.

آیا علی علیپور در راه بازگشت به باشگاه پرسپولیس است؟

دیگر بعید به نظر می رسد که سپاهان در نقل و انتقالات بعدی با انتقال شهریار مغانلو به تیم پرسپولیس موافقت کند و حالا جدی ترین خبری که دوباره در تقویت خط حمله پرسپولیس مطرح است، انتقال علی پور به پرسپولیس است. مهاجم پر فراز و نشیب که با انتقاداتی که متوجه وی است اما هنوز جزو یکی از بهترین گلزنان تریخ باشگاه است.

 

علی پور در تیم پرسپولیس:

علی علیپور در ابتدای فصل لیگ برتر مورد توجه کادر فنی پرسپولیس بود. اما او علاقه زیادی به فوتبال اروپا داشت و ترجیح داد که فوتبالش را در لیگ اروپایی دنبال کند. در حال حاضر شرایط باشگاه قرمزهای پایتخت هنوز نگاه کوتاهی به این فوتبالیست دارد. علیپور حالا در اروپا توپ می زند و مشکلات ارزی و نوسان های دلار یکی از مهم ترین مشکلات انتقالش به باشگاه پرسپولیس است. اگر تیم پرسپولیس بخواهد علیپور را به تیمش بیاورد باید رضایت ژیل ویسنته پرتغال را نیز جلب نماید.

علی پور در تیم پرسپولیس

آیا تیم پرسپولیس با وجود بازیکنانی همانند دیاباته، پریرا به فکر برگشتن علیپور است؟ آیا گل محمدی در پست مهاجم هنوز احساس ضعف می کند و دیگر نمی تواند بر روی بازیکنی همانند شیخ دیاباته حساب باز کند؟ حتی آل کثیر نیز نتوانست همانند دوران قدیم بسیار عالی ظاهر شود و پرسپولیس بعد از لوکادیا نیاز به شخصی همانند علی علیپور دارد. علی در پرسپولیس کارنامه آقای گلی نیز دارد و در زمان حضورش در این باشگاه توانست 56 گل بزند و جزو بهترین گلزنان تاریخ باشگاه است.

 

علی علیپور در راه پرسپولیس

مدیرعامل پرسپولیس نسبت به بازگشت علی پور واکنش نشان داد. با جدایی غیر منتظره لوکادیا از تیم پرسپولیس باعث شد تا گمانه زنی درباره جایگزینی این فوتبالیست مطرح شود. نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر چند هفته ای است که تمام شده و شایعات زیادی پیرامون برگشتن علیپور به پرسپولیس مطرح بود اما میسر نشد. حالا دوباره در فروردین ماه 1402 بازگشت دوباره علی پور مهاجم سابق سرخ پوشان مطرح شده است.

علی علیپور در راه پرسپولیس

رضا درویش مدیر عامل باشگاه در این باره گفت: فعلا با هیچ فوتبالیستی مذاکره نکردیم و اسم های مطرح شده فقط در حد بازارگرمی است. حتی علی علیپور نیز همینگونه است. باید منتظر اعلام سرمربی برای جذب بازیکنان جدید باشیم. اسم هایی که به عنوان بازیکن مازاد بعد از بازی با نساجی توسط یحیی اعلام می گردد. علی علیپور در شش فصل برای باشگاه سرخ ها توانست 71 گل به ثمر برساند. تا پایان فصل بعد (۱٫۵ سال دیگر) با ژیل ویسنته قرارداد دارد.

 

راه سخت علی علیپور در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در نوک حمله خودش سخت به دنبال یک مهاجم مطمئن است. برخلاف تیم های ایرانی، باشگاه های اروپایی نظیر پرتغال به بازیکنان تحت قرارداد خود زیرکانه عمل می نمایند. مهاجم ایرای ژیل ویسنته حتی در این فصل مصدوم شد. چهار هفته نیز تحت عمل جراحی قرار گفت و رباط صلیبی اش مصدومیت پیدا کرد. در هفته های اخیر نیز تمامی اقدامات فیزیوتراپی را انجام داد تا وارد مرحله جدید ریکاوری شود. حالا هرچه سریعتر شرایط بازگشتنش به باشگاه فراهم شده است.

راه سخت علی علیپور در پرسپولیس

باشگاه پرتغالی به خوبی این قضیه را می داند که علیپور مشتری ایرانی همانند پرسپولیس دارد. حالا تصمیم دارد این مهاجم را با توجه به پاره شدن رباط صلیبی از لیست خود خارج نکند. پرسپولیس یا هر باشگاه ایرانی که خواهان برگشتن علیپور باشد باید تمامی هزینه نقل و انتقالات ژیل ویسنته را پرداخت نماید و قطعا رقم پایینی نیز نمی باشد. به نظر شما علی علیپور در پرسپولیس حضور خواهد یافت؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

1 دیدگاه در “علی علیپور در راه پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *