کریم بنزما

نقش حیاتی کریم بنزما در صعود رئال مادرید به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا

کریم بنزما، مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید، در لیگ قهرمانان اروپا با بازی‌های برتر خود، نقش بسیار مهمی در صعود این تیم به مرحله بعدی این رقابت‌ها داشته است. بنزما در چند بازی اخیر بازی‌های بسیار خوبی ارائه داده و با گل‌های زیبایی که به ثمر رسانده، از خود به خوبی نشان داده است.

کریم بنزما
کریم بنزما

 

در ادامه از وبسایت ورزشی به بررسی گل‌های اخیر کریم بنزما در لیگ قهرمانان اروپا می‌پردازیم:

• گل رئال مادرید در بازی با لیورپول

در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در مصاف با لیورپول به پیروزی 3 بر 1 رسید. یکی از سه گل رئال مادرید در این بازی را کریم بنزما به ثمر رساند. در دقیقه 36 با توپی که در نیم فاصله از دروازه لیورپول دریافت کرد، با حرکتی بسیار زیبا، دفاعیان حریف را عبور کرد و با شوتی قوی توانست توپ را به شبکه حریف ارسال کند.

کریم بنزما
کریم بنزما

• گل رئال مادرید در بازی با آتالانتا

در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در مصاف با آتالانتا به پیروزی 3 بر صفر رسید. یکی از سه گل رئال مادرید در این بازی را نیز کریم بنزما به ثمر رساند. در دقیقه 34 با توپی که در نیم فاصله از دروازه حریف دریافت کرد، با حرکتی بسیار زیبا و فنی، دفاعیان حریف را عبور کرد و با

شوتی قوی توانست توپ را به شبکه حریف ارسال کند. این گل بسیار زیبا، نشان دهنده فن بیان بالای بنزما در مصاف با حریفان است.

 

• گل رئال مادرید در بازی با لیورپول

در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید در مصاف با لیورپول به پیروزی 3 بر 1 رسید. یکی دیگر از سه گل رئال مادرید در این بازی را کریم بنزما به ثمر رساند. در دقیقه 52 با توپی که در داخل جریان بازی دریافت کرد، با حرکتی بسیار هوشمند، به فضای خالی دروازه لیورپول پاس داد و با شوتی محکم، توپ را به شبکه حریف ارسال کرد.

 

با توجه به عملکرد بسیار خوب کریم بنزما در لیگ قهرمانان اروپا، نقش او در صعود رئال مادرید به مرحله بعدی این رقابت‌ها بسیار مهم بوده است. بنزما با فن بیان بالا، هوش تاکتیکی خوب و قدرت شوت‌زنی بالا، موفق به به ثمر رساندن گل‌های زیبایی در مصاف با حریفان خود شده است. امیدواریم که بازیکن برجسته فرانسوی همچنان با حفظ فرم خود، به توانایی خود در ایجاد فرصت‌های گلزنی و به ثمر رساندن آنها ادامه دهد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *