مورینیو گزینه سرمربیگری تیم النصر

مورینیو گزینه سرمربیگری تیم النصر ، رودی گارسیا سرمربی باشگاه النصر عربستان به روزهای پایانی خودش نزدیک می شود و مسئولان سعودی می خواهند ژوزه مورینیو را با پیشنهاد شگفت انگیز به ریاض بکشانند. این روزها عربستانی ها با پول های نجومی خود در فوتبال دنیا سروصدا زیادی کرده اند. در ادامه سایت با اخبار ورزشی همراه ما باشید.

 

خوزه مورینیو گزینه سرمربی تیم النصر عربستان:

تیم النصر عربستان بعد از اینکه در برابر تیم فیحا به تساوی دست یافت، شانس اصلی خودش در قهرمانی لیگ را کم کرد و این حتی باعث عصبانیت کریس رونالدو ستاره این تیم شده است. به دنبال کسب نتایج ضعیف و نتیجه گیری های بی ثمر رودی گارسیا و مشکلاتش با چندین بازیکن باشگاه، سران سعودی تصمیم گرفتند سرمربی فرانسوی تیم را برکنار کنند. به نقل از ESPN مسابقه الهلال در جایگاه چهارم آخرین فرصت گارسیا برای نجات شغلش در کسوت سرمربیگری است.

مورینیو گزینه سرمربیگری تیم النصر

در صورت اخراج گارسیا، مورینیو سرمربی آس رم ایتالیا که سه سال با کریس رونالدو در رئال کار می کرده است، جزو گزینه های اصلی هدایت تیم النصر به شمار می رود. باشگاه عربستانی خواهان به خدمت گرفتن مورینیو با رقم 100 میلیون یورو برای دو فصل می باشد. اگر این توافق انجام شود سرمربی پرتغالی به یکی از پردرآمدترین سرمربی های دنیا تبدیل می شود. البته فعلا ژوزه تمایل داره آث رم را به لیگ قهرمانان اروپا برساند و سپس به دنبال کسب عناوین مهم در این لیگ است.

 

مورینیو گزینه سرمربی اخراجی النصر عربستان

با کسب نتایج ضعیف تیم النصر در لیگ عربستان در هفته بیست و سوم در مقابل الفیحا و سه امتیاز اختلاف با الاتحاد به وجود آمد. کریس رونالدو و چندین بازیکن دیگر خواهان برکناری گارسیا شدند. بر اساس اطلاعات و منابع موثق مدیران النصر به دلیل نوسان های اخیر تیم شان در کسب نتایج مایل به برکناری رودی گارسیا شده اند.

رودی در 26 بازی فصل جاری لیگ عربستان بر روی نیمکت باشگاه نشسته است و با از دست دادن دو امتیاز حساس در روزهای پایانی لیگ باعث اخراجش خواهد شد. مورینیو سرمربی نام آشنا و معروف پرتغالی یکی از نامزدهای مطرح جایگزینی و هدایت النصر به جای گارسیا مطرح شده است.

مورینیو گزینه سرمربی اخراجی النصر عربستان

واکنش مورینیو به پیشنهاد النصر

سرمربی پرتغالی باشگاه رم ایتالیا با وجود پیشنهاد وسوسه انگیز در باشگاه سعودی، جالوروسی را ترک نمی کند. به نقل از فوت میرکاتو ، النصری ها در فصل قبل با سرمربی گری گارسیا نتوانسته اند انتظارات را براورده نمایند. با مساوی اخیر تیمشان با الفیحاء باعث شد تا سران باشگاه سرمربی فرانسوی را اخراج شده بدانند.

واکنش مورینیو به پیشنهاد النصر

ژوزه مورینیو از گزینه های اصلی مد نظر مسئولان باشگاه عربستانی به حساب می آید. تا جایی که تیم النصر حاضر به پرداخت مبلغ سنگین برای دو فصل می باشد. اما ژوزه مورینیو با توجه به این پیشنهاد وسوسه انگیر اما راهی لیگ عربستان نخواهد شد. روزنامه فرانسوی در این باره نوشت: مورینیو تا سال ۲۰۲۴ با رم پیشنهاد دارد. او می خواهد که تا پایان قراردادش در رم باقی بماند تا جاییکه تنها در یک حالت حاضر است. که قراردادش را با رم فسخ و آن اینکه با پیشنهاد پاری سن ژرمن و یا چلسی مواجه شود. فعلا بحث حضور این سرمربی در باشگاه عربستانی منتفی شده است و باید ببینیم کدام مربی جایگزین گارسیا می شود. لطفا نظرات و دیدگاه هایتان را درباره مورینیو گزینه سرمربیگری تیم النصر در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
13 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *