کری زنوزی برای سرخابی‌ها

روز چهارشنبه 25 مرداد ماه بازی حساس تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر برگزار می شود. محمد رضا زنوزی در فاصله چند ساعت باقی مانده به این مسابقه جمله های جالبی برای افزایش روحیه بازیکنان تیمش بر زبان آورد. در ادامه با کری زنوزی برای سرخابی‌ها با سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

کری زنوزی برای سرخابی ها

محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز است. این مالک پرسروصدا در زمانی که ذهن بازیکنان مشغول بازی حساس در برابر پرسپولیس بود، به سراغ آنها رفته و در حالی که تمام بازیکنان دور هم جمع شدند، صحبت های جالبی را انجام داد که بخش اعظم آنها کری حخوانی برای بقیه تیم های لیگ برتری بود.

 

* واقعا بدشانس نبوده ایم، فصل قبل مدعی بودیم.

این مالک به بازیکنان جدید تراکتور نیز خوش آمد گفت و به فوتبالیست هایی که سال قبل نیز همراه تیم بودند خسته نباشید عرض کرد. در ادامه گفت: از آقای خمس و همکاران ایشان برای کسب نتایج فصل قبل تشکر می کند. اگر بدشانس نبودیم می توانستیم فصل گذشته تا روز آخر برای قهرمانی بجنگیم. در هر حال کسب جایگاه چهارمی هم قابل قبول بود.

 

* آیا تابحال چنین فوتبالیست هایی در تیم تراکتور بودند؟

کارشناسان فوتبالی اعتقاد دارند که بهترین تیم تاریخ لیگ را جمع نموده ایم. من واقعا قبول دارم. برخی شیطنت کردند و این سوال را از آقای خمس که در تمام 23 دوره لیگ برتر حضور نداشت پرسیدند. سالها در فوتبال ایران حضور داریم. می دانیم که در این سالها چه بازیکنانی در باشگاه بودند. آیا تابحال چنین بازیکنان بزرگ داخلی و خارجی همانند اعضای کنونی تراکتور در یک تیم کنار هم جمع شدند؟ چهار بازیکن خارجی جز بهترین های لیگ برتر بودند. معمولا باشگاه ها یکی دو تا ستاره بیشتر ندارند. اما بیشتر بازیکنان ما ستاره هستند و تجربیات بین المللی و تیم ملی دارند.

کری زنوزی برای سرخابی‌ها

* به سپاهان باختیم، اما تجربه کسب کردیم

تیم سپاهان اصفهان بر روی سه ضد حمله به سه گل دست یافت. فوتبال یک ورزش غیر قابل پیش بینی است. در فوتبال اگر عدالت وجود داشت باید در مسابقه با سپاهان مساوی می کردیم. یکی از دلایل اصلی شکست در مسابقات قبل عدم هماهنگی تیم بود. تیم حدود دو ماه است در کنار هم تمرین می نماید و برخی بازیکنان نیز همین اواخر به جمع ما اضافه شدند. کیفیت زمین نیز اصلا مناسب بازی تراکتور نبود. فوتبال تیم پاکو خمس بسیار جالب است و تابحال در لیگ ایران دیده نشد. از زحمات آقای خمس واقعا تقدیر می کنم.

 

دو مسابقه حساس پیش رویمان قرار دارد باید تلاش نماییم

ما دو دیدار حساس با پرسپولیس و الشارجه را داریم. بهترین بازیکنان ایران را در اختیار داریم. تک تک این فوتبالیست های تراکتور مستحق حضور در تیم ملی هستند. امسال باید حداقل شش بازیکن ما به لیست اصلی تیم ملی دعوت شوند.

 

* بدون استرس می توانیم تمام تیم ها را شکست دهیم

باید استرس را از خودتان دور نمایید. شکست هفته قبل تراکتور کاملا اتفاقی بود. تیم می تواند تمام باشگاه های ایرانی را در لیگ شکست دهد. اما فوتبال غیر قابل پیش بینی بوده و باید حتی در مقابل ضعیف ترین تیم ها مواظب بود و احتمال شکست حتی در مقابل آنها نیز وجود دارد.

 

* شما بهترین بازیکنان فوتبال ایران هستید

اگر در دو مسابقه آینده نتیجه لازم را کسب نکنید واقعا هیچکس حق نداره از شما ایراد بگیرد. برای هماهنگی واقعا به زمان نیاز است. فوتبال خود را بازی کنید و بهترین بازیکنان ایران هستید. با تجربه سالها در میادین بین المللی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر را بسته ایم. امیدوار هستیم بازی خوب مقابل تماشاگران و نتیجه لذت بخش به نفع ما باشد. کسب هر نتیجه ای به غیر از برد مشکل آفرین نیست.

 

* باشگاهی با امکانات اروپایی هستیم

ما در بازی فردا پاداش ویژه در نظر گرفته ایم. جزو اندک تیم های ایرانی هستیم که تمام قرارداد اعضای فصل قبل تسویه شده است. همچنین بازیکنان خارجی و لژیونرهایی که به تیم اضافه شدند امکانات باشگاه از اروپا و عرب ها بیشتر است. استخر باشگاه در حال آماده سازی بوده و سالن سرپوشیده برای استفاده در فصل زمستان محیا خواهد شد.

**وی در پایان  گفت: تنها خواسته من همدلی روی سکو، روی نیمکت و درون زمین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *