تصاویر جنجالی واندا نارا

واندا نارا همسر جنجالی و زیبا و خوش چهره مائورو ایکاردی بازیکن فوتبال می باشد. این روزها ایکاردی در کشور ترکیه و تیم گالاتاسرای حضور دارد. در ادامه تصاویر جنجالی واندا نارا در کنار استخر و محیط های مختلف و عمومی را در سایت ورزشی برای شما قرار داده ایم.

 

تصاویر جنجالی واندا نارا

به گزارش سایت ورزشی ، مائورو ایکاردی بازیکن 30 ساله فوتبال جهان با واندا نارا 36 ساله ازدواج کرده است و دارای فرزندانی هستند. آنها یکی از جنجالی ترین و پرحاشیه ترین زوج های فوتبالی جهان هستند. مائورو ایکاردی مهاجم اینتر بود که حالا در تیم ترکیه ای حضور دارد. بازیکن ایتالیایی و همسرش واندا نارا جزو زوج های حاشیه ای شناخته می شوند. آنها صاحب 4 فرزند می باشند و واندا همس سابق ماکسی لوپز مهاجم باشگاه اودینزه بوده است. ماکسی همبازی سابق مائورو ایکاردی در سمپدوریا بوده است. نارا پس از جدایی از ماکسی لوپز با مائورو ایکاردی ازدواج کرد و این موضوع سرآغاز اختلاف ماکسی لوپز با ایکاردی و همچنین تبدیل شدن او و نارا به جنجالی ترین زوج فوتبال ایتالیا شد.

تصاویر جنجالی واندا نارا

واندا نارا کیست؟

واندا نارا متولد 10 دسامبر 1986 در بوئنوس آیرس آرژانتین می باشد. خانمی با ملیت آرژانتینی به کار مدیر برنامه فوتبال ، ورزش ، مجری تلویزیون و مدلینگ مشغول است. همچنین خواهرش زایرا نارا نیز مدل و مجری آرژانتینی است که دو سال از خواهرش واندا کوچکتر است و تا بحال سه بار ازدواج کرده است. واندا یک زن قوی و با شخصیت و کاملا رک است. در دنیای فوتبال مردان نفوذ پیدا کرده و در این کار نیز بسیار موفق است.

تصاویر جنجالی واندا نارا

چرا به او میگوییم خاله واندا ؟‌

در پاسخ بـه این سوال کـه خاله واندا کیست باید بگوییم کـه خاله واندا تنها عضو خانواده نزدیک او بوده اسـت کـه همیشه از واندا حمایت می کرده اسـت. واندا در زمانی کـه در شرایط روحی بدی قرار داشت، کنار خاله اش زندگی می‌کرد.

یکی از کسانی کـه موقعیت هاي‌ مناسب دیدار واندا و ایکاردی را فراهم میکرد، خاله واندا نارا بوده اسـت. واندا نارا در گفتگو هایش همیشه اعلام کرده اسـت کـه خانواده اش بـه خصوص خاله اش نقش مهمی در روابط او بازی کرده اند. او اعلام می‌کند اگر حمایت خانواده اش نبود پس از طلاقش از پا در می آمد. حتی حضانت و سرپرستی فرزندانش از ازدواج اولش را بـه کمک خانواده اش توانست بـه دست آورد.

حواشی های واندا ایکاردی

حواشی های واندا ایکاردی

خانم واندا نارا و ایکاردی حواشی فراوان زیادی داشته اند. حاشیه جزو جدانشدنی از زندگی آنها به حساب می آید. او در سال 2008 با ماکسی لوپز چهره مشهور فوتبال آرژانتین ازدواج کرد و حتی زندگی خوبی باهم داشتند. در سال 2013 آن دو یک طلاق جنجالی داشتند و بعد از مدتی در همان سال واندا نارا با مائورو ایکاردی دیگر فوتبالیست آرژانتین ازدواج کرد. برای طلاق آنها دو مورد بیان شد: ماکسی لوپز یان کرد که تا حدودی منطقی به نظر می رسد. ماکسی از فوتبالیست های جوان مانند ایکاردی حمایت کرد. وقتی پای ایکاردی به زندگی لوپز و نارا باز شد خیانت های واندا به ماکسی شروع شد.

خیانت ها در آخر باعث جدایی واندا نارا از ماکسی لوپز شد. دومین مورد هم بر اساس گفته های نارا است که گفت متوجه خیانت ها و رفتارهای سرد ماکسی لوپز شد و کم کم احساس تنهایی و افسردگی پیدا کرد. در این زمان مائورو ایکاردی بود که از او حمایت کرد و او به زندگی باز گرداند.

ازدواج های مجدد واندا ایکاردی

ازدواج های مجدد واندا ایکاردی

از حواشی دیگر زندگی واندا این بود که مدیر برنامه های همسر اولش ماکسی لوپز بوده است. او در بسیاری از تصمیم های مهم فوتبالی به او کمک کرده است. بعد از جدایی با ماکسی او مدیر برنامه های همسر جدیدش ایکاردی شد. تعداد زیادی از هواداران ایکاردی از این موضوع ناراحت بودند و واکنش های زیادی را در فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. واندا همیشه جنجال های زیادی را در رختکن فوتبال اینتر با تصمیمات غلطش رقم زد.

واندا ایکاردی

عکس های پرحاشیه و جنجالی واندا

وانا نارا همسر فوتبالیست مشهور آرژانتینی یعنی ایکاردی است که همیشه عکس های تکی و خانوادگی اش در اینستاگرام جنجالی بوده است. همسر ایکاردی به دلیل چهره جذاب و زیبایش همیشه از خودش با بیکینی و لباس های باز عکس های جنجالی منتشر می کند. در ادامه با تصاویر جذاب و جنجالی واندا نارا همراه ما باشید.

تصاویر جنجالی واندا نارا

 

تصاویر جنجالی واندا نارا تصاویر جنجالی واندا نارا تصاویر جنجالی واندا نارا تصاویر جنجالی واندا نارا تصاویر جنجالی واندا نارا عکس جنجالی واندا نارا عکس جنجالی واندا نارا عکس جنجالی واندا نارا عکس جنجالی واندا نارا عکس جنجالی واندا نارا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *