پسر خداداد عزیزی پا به فوتبال حرفه ای گذاشت

خداداد عزیزی غزال تیز پای ایران که سابقه بازی در تیم ملی و باشگاه های مطرح ایرانی را در کارنامه اش داشت. و گل مشهور او به استرالیا همیشه در ذهن فوتبال دوستان قرار گرفت . در ادامه سایت ورزشی با خبر “پسر خداداد عزیزی پا به فوتبال حرفه ای گذاشت” همراه ما باشید.

 

پسر خداداد عزیزی پا به فوتبال حرفه ای گذاشت

به گزارش سایت ورزشی ، خداداد دارای دو فرزند بنام فاطمه و امیرحسین عزیزی می باشد. پسرش امیر حسین فرزند دوم و پسر بزرگ او به حساب می آید. که متولد 1384 است و برخلاف پدر با سبک بازی متفاوت به دنبال موفقیت در رشته فوتبال است. فرزند خداداد غزال تیزپای آسیا نیز علاقه دارد. به طور حرفه ای فوتبالش را دنبال کند. امیرحسین در پست هافبک هجومی بازی می کند و مسابقه می دهد. و برخلاف پدرش که مهاجم سریعتر و تیزچنگ بود. قدرت فیزیکی و جنگندگی بالایی دارد. فرزند خداداد قدرت شوت زنی بالا و مهارت ضربه ایستگاهی و پنالتی زدن را نیز دارا است.

پسر خداداد عزیزی پا به فوتبال حرفه ای گذاشت

امیر حسین عزیزی سال قبل به عنوان کاپیتان تیم زیر 17 سال آکادمی خداداد قهرمان لیگ باشگاه های مشهد شده است. فرزند اسطوره فوتبال خراسان رضوی بعد از مدتی فعالیت در رده های سنی باشگاه پدرش یعنی آکادمی خداداد، حالا به طور رسمی راهی سطح حرفه ای فوتبال بزرگسالان شد. تا میراث دار پدر خود باشد. تیم سفید جامگان مشهد تحت هدایت مرتضی برگی زر در فصل جدید لیگ سه حاضر می شود. عزیزی جزو ستاره های فراموش نشدنی و مشهور تاریخ فوتبال ایران به حساب می آید. که بدون شبک فرزند او برای تکرار خاطرات شیرین او به علاقه مندان به فوتبال را ماموریت دارد. امیرحسین می خواهد به صورت سخت و چالشی در فوتبال روبرو شود. و از نبوغ پدر و تلاش خود استفاده نماید. برای پسر خداداد عزیزی آرزوی موفقیت روزافزون داریم و انشالله یکی از آینده دارهای تیم ملی ایران باشد.

mohamadnd
5 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *