تصاویر کریس رونالدو در کنار دختران عربستانی

کریستیانو رونالدو تقریبا 9 ماه از حضورش در فوتبال آسیا و کشور عربستان می گذرد. او با یک رقم میلیاردی و سنگین در تاریخ فوتبال جهان به تیم النصر عربستان آمده است. بازیکنی که دوران طلایی را در رئال مادرید و منچستر و یوونتوس سپری کرده است. در ادامه سایت ورزشی با تصاویر کریس رونالدو در کنار دختران عربستانی همراه شوید.

 

تصاویر کریس رونالدو در کنار دختران عربستانی

به گزارش سایت ورزشی ، یکی از مشهورترین چهره های فوتبالی دنیا که این روزها خبرهای زیادی پیرامون زندگی شخصی و همسر و خودش منتشر می شود، کریس رونالدو بازیکن مطرح پرتغالی باشگاه النصر عربستان است. شاید یک زمانی هیچ کس فکرش را نمی کرد. که رونالدو در ورزشگاه آزادی تهران فوتبال بازی کند. و در مقابل تیم های ایرانی قرار بگیرد. این فوتبالیست سال های درخشانی را در لیگ های اروپایی گذراند و تصمیم گرفت سال های آخر فوتبالش را به آسیا بیاید. همسر رونالدو جورجینا رودریگز نیز به همراه فرزندانش به ریاض آمده است تا در مدت قرارداد باقی مانده در این کشور حضور یابند.

تصاویر کریس رونالدو در کنار دختران عربستانی

رونالدو با اینکه به جورجینا علاقه زیادی دارد هنوز ازدواج خودش را رسمی نکرده است. و با خانم آرژانتینی دوست می باشد و دارای فرزندان نیز هستند. دیشب عکسی از بازیکن مطرح النصر در کنار دختران تیم والیبال النصر عربستان منتشر شد که ظاهرا با این بازیکن عکس یادگاری گرفتند. رونالدو با 9 ماه حضورش در فوتبال آسیا توانسته النصر را به قهرمانی جام باشگاه های عرب برساند. این فوتبالیست آنقدر در عربستان محبوبیت دارد که بعد از حضورش در تهران برای بازی با پرسپولیس نیز با استقبال بی نظیر افراد زیادی مواجه شد.

تصاویر کریس رونالدو در کنار دختران عربستانی

حضور رونالدو در عربستان به زعم کارشناسان، طراوتی تازه به فوتبال این کشور وارد کرده است. و بازی های لیگ عربستان با استقبالی بی نظیر همراه شده است. عکس هایی از این بازیکن دنیای فوتبال در کنار دختران والیبالیست عرب منتشر شده است. و این تصاویر حسابی در فضای مجازی سرو صدا کرده شاید جورجینا با دیدن این تصاویر کمی عصبانی شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *