کیانوش رستمی به سیم آخر زد

کیانوش رستمی به سیم آخر زد.کیانوش رستمی قهرمان اسبق وزنه برداری المپیک پس از کنار گذاشته شدن از لیست تیم ملی وزنه برداری ایران برای حضور در مسابقات مقدماتی جام حذفی قطر، در دل طوفانی قرار گرفت. این محرومیت غیبت او از بازی‌های المپیک 2024 پاریس را تقویت می‌کند و واکنش شدید خود رستمی را به دنبال داشت.

کیانوش رستمی به سیم آخر زد

رستمی با ابراز ناامیدی و ناامیدی

رستمی با ابراز ناامیدی و ناامیدی
 رستمی با ابراز ناامیدی و ناامیدی

عمیق از مسئولان فدراسیون وزنه برداری، گلایه خود را به صراحت بیان کرد. وی خاطرنشان کرد: برای من واضح بود که رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی وزنه برداری به قولی که به من داد. عمل نمی کنند و با من صادق نیستند.

رستمی با تشریح ضمانت‌های شکسته‌شده به وی، تصریح کرد: علی‌رغم تلاش‌ها و پیش‌بینی‌ها، وعده‌های حضورش در اردو عملی نشد. وقتی سرمربی تیم ملی حتی حوصله پاسخگویی به تماس تلفنی من را ندارد، چه انتظاری دارید که نام من را در لیست دعوت قرار دهند؟ رستمی لفاظی پرسید.

رستمی در میان ناامیدی خود
رستمی در میان ناامیدی خود

 

ناامیدی خود را از رفتاری که با او به رغم تعهدش به نمایندگی افتخاری ایران صورت گرفت، آشکار کرد. وی بیان کرد: با وجود بی مهری ها و بی مهری هایی که به عنوان قهرمان ملی ایران در حق من شد. همچنان به کادر فنی و خواسته های فدراسیون احترام گذاشتم.

علاوه بر این رستمی به تنش‌ها و کینه‌های تاریخی درون تیمی نسبت به او اشاره کرد و تلویحاً حذف او را مظهر همین احساسات دانست. او گفت: «فکر می‌کنم دشمنی و کینه قدیمی آنها نسبت به من برای همه آشکار شد.

با این حال

کیانوش رستمی به سیم آخر زد
کیانوش رستمی به سیم آخر زد

عزم خود را برای ادامه کار در جای دیگری ابراز کرد. او با قاطعیت گفت: “من وزنه برداری را در جای دیگری دنبال می کنم” و بر آمادگی خود برای تغییر تمرکز و انرژی خود به سمت فصل جدیدی در سفر وزنه برداری خود تأکید کرد.

رستمی با بستن درهای حضور خود در تیم ملی وزنه برداری ایران. قول داد فرصت های خارج از ایران را جستجو کند و با ابراز نشاط و تعهد دوباره به ورزش خود. وی تاکید کرد: این را بدانید و مطمئن باشید که من به قولم پایبند هستم و مصمم تر از قبل وزنه برداری و تمریناتم را در جایی خارج از ایران دنبال خواهم کرد.

دنیای وزنه برداری اکنون

منتظر حرکت بعدی رستمی است زیرا او می خواهد اشتیاق خود را در عرصه ای متفاوت و به دور از محدودیت های نهاد وزنه برداری ایران دنبال کند.

Hesam
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *