سرمربی جدید ناپولی معرفی شد

سرمربی جدید ناپولی معرفی شد.ناپولی. باشگاه سرشناس فوتبال ایتالیا، پس از جدایی گارسیا، سرمربی سابق خود. والتر ماتزاری را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که ناپولی شکست ناامیدکننده ای را در برابر امپولی متحمل شد و باعث شد تا این باشگاه به دلیل یک رشته نمایش نامطلوب راه خود را از گارسیا جدا کند.

سرمربی جدید ناپولی معرفی شد

شکست مقابل امپولی

سرمربی جدید ناپولی معرفی شد
سرمربی جدید ناپولی معرفی شد

یک لحظه مهم بود که منجر به خروج گارسیا از تیم شد. غیبت او در کنفرانس مطبوعاتی بعدی به گمانه زنی ها در مورد دوران تصدی او در باشگاه دامن زد و در نهایت به قطع روابط ناپولی با سرمربی در میان انتقادات گسترده از مدیریت او در فصل جاری منجر شد.

پس از جدایی گارسیا، چندین نامزد بالقوه به عنوان جایگزین برای پست مربیگری ناپولی ظاهر شدند. با این حال، فابریزیو رومانو، روزنامه‌نگار مشهور ایتالیایی با تایید انتصاب والتر ماتزاری از طریق توییتی در حساب شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی، به این گمانه‌زنی پایان داد. در توییت رومانو آمده است: والتر ماتزاری تا ژوئن 2024 با ناپولی به توافق رسید.

ماتزاری تجربه مربیگری زیادی را به ارمغان می آورد

ماتزاری تجربه مربیگری زیادی را به ارمغان می آورد
ماتزاری تجربه مربیگری زیادی را به ارمغان می آورد

زیرا پیش از این مدیریت باشگاه های مطرحی مانند اینترمیلان و واتفورد را بر عهده داشت. دوران تصدی او در این باشگاه‌ها بینش و تخصص بسیار ارزشمندی را برای او به ارمغان آورد. که او اکنون قصد دارد از آن استفاده کند و مسئولیت‌های مربیگری ناپولی را تا پایان فصل جاری به عهده بگیرد.

اعلام انتصاب ماتزاری باعث ایجاد انتظار و کنجکاوی در میان هواداران ناپولی شد. آنها مشتاق هستند تا شاهد قدرت تاکتیکی و دیدگاه استراتژیک او برای تیم باشند. با هدایت ماتزاری، امید دوباره برای ناپولی برای عبور از چالش‌ها و بازیابی برتری رقابتی خود در بازی‌های آتی وجود دارد.

در حالی که ماتزاری نقش خود را به عنوان سرمربی برعهده می گیرد. سهامداران ناپولی، هواداران و انجمن برادری فوتبال مشتاقانه منتظر تاثیر رهبری او بر عملکرد تیم و تلاش آنها برای موفقیت در سری آ و سایر رقابت ها هستند.

انتصاب والتر ماتزاری

انتصاب والتر ماتزاری
انتصاب والتر ماتزاری

فصل مهمی در سفر ناپولی است و هواداران باشگاه همچنان خوشبین هستند که هدایت او تیم را به سمت دستیابی به جاه طلبی هایشان در فصول پیش رو هدایت می کند.

Hesam
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *