کیم کارداشیان، رونالدو و مسی را با هم اشتباه گرفت!

کیم کارداشیان بعد از اینکه ارلینگ هالند را از نزدیک مشاهده کرد، خود را مادر فوتبالی خطاب نمود و سپس کریس رونالدو را با لیونل مسی اشتباه گرفت! کارداشیان مشهورترین سلبریتی جهان که طرفداران زیادی در اینستاگرام دارد و خود را علاقه مند به فوتبال نشان می دهد. در ادامه سایت ورزشی با “کیم کارداشیان، رونالدو و مسی را با هم اشتباه گرفت!” همراه شوید.

 

کیم کارداشیان، رونالدو و مسی را با هم اشتباه گرفت!

به گزارش سایت ورزشی، تابستان امسال کیم کارداشیان و ارلینگ هالند در رویداد دولچه و گابانا D&G باهم دیدار کردند. هردو شخص از سفیران این برند پوشاک هستند. سلبریتی و بازیگر مشهور جهان در مصاحبه با مجله جی کیو توضیح داد که پسرش سنت عاشق هالند بازیکن فوتبال منچستر سیت یاست. او از خودش به عنوان مادر فوتبالی یاد می کند. در ادامه مصاحبه اش نیز کریس رونالدو را با مسی اشتباه گرفت. کارداشیان تنها چند هفته قبل از گرفتن تصاویر با هالند با ستاره پی اس جی کیلیان امباپه در یک مهمانی در آمریکا دیده شد. او در چندین مسابقه اینترمیامی آمریکا با پسر خودش که پیراهن لیونل مسی را برتن داشت دیده شد. اما بعد از گاف اخیرش طرفدران باز از او سوال می کنند که واقعا چقدر به فوتبال علاقه دارد؟

ملاقات کیم کارداشیان با مسی و رونالدو

کیم در ادامه مصاحبه گفت: «من در ایتالیا بودم و ارلینگ هالند را دیدم و یکه خوردم، چون می‌دانم که پسرم عاشق اوست. با پسرم فیس‌تایم کردم و گفتم: نمی‌توانی حدس بزنی که چه کسی را دیدم.» کارداشیان در ادامه درباره عشق او و پسرش به اینترمیامی توضیح داد اما انگار کمی قاطی کرد و گیج شده بود. «پسر من عاشق کریستیانو رونالدو است و ما طرفدار اینترمیامی هستیم. به ما در پاری‌سن‌ژرمن خیلی خوش گذشت. آره، من یک مادر فوتبالی هستم.» از آنجایی که لیونل مسی و اینترمیامی تا شروع فصل 2024 در ماه مارس بازی نخواهند داشت. کیم احتمالا مجبور خواهد شد برای تماشای کریس رونالدو در النصر به کشور عربستان پرواز کند یا برای دیدن هالند به منچستر برود.

mohamadnd
16 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *