عصبانیت همسایه ها از دست کریس رونالدو

کریستیانو رونالدو بازیکن مشهور فوتبال باشگاه النصر که در حال ساخت عمارت 22 میلیون یورویی در محل زادگاه خودش در پرتغال است. همسایه های او از دست کارگران و سروصداها و خاک و … این عمارت شاکی هستند. در ادامه سایت ورزشی با عصبانیت همسایه ها از دست کریس رونالدو همراه شوید.

عصبانیت همسایه ها از دست کریس رونالدو

به گزارش سایت ورزشی، همسایه های کریس رونالدو از برنامه ساخت عمارت جدید این بازیکن در زادگاه اش در لیسبون پرتغال ناراضی هستند و از طولانی شدن روند ایجاد این عمارت شاکی می باشند. بر اساس گفته های مارکا، این عمارت در منطقه کاسکایس در غرب لیسبون قرار گرفته است. این عمارت جزو گران قیمت ترین خانه های پرتغال با ارزش تقریبی 22 میلیون یورو می باشد. این عمارت در چهار طبقه است. آنجا نمایی کاملا شیشه ای دارد و یک چشم اندازه فوق العاده ارائه می نماید. این خانه لوکس قرار است سینما، سالن بدنسازی، زمین تنیس و چهار سوئیت داشته باشد. ایجاد چنین مجتمع لاکچری نیازمند وقت و زمان زیادی است. بودجه ساخت بالا رفته و احتمالا پروژه طولانی می شود. همسایه های کریس از همان ابتدا به شدت از این موضوع شاکی بودند.

خانه‌ی لوکس رونالدو در پرتغال | همسایه‌ها، شاکی و عصبانی از قصر رونالدو!

یکی از ساکنان محله کاسکایس گفت: «سه سال است که ساخت و ساز ادامه دارد. خانه آنقدر بزرگ است که شبیه بیمارستان است. خیابان ماه ها بسته شده و باغ بنده پر از گرد و خاک شد. همه اینها به دلیل کاخ رونالدوی فرعون.». احتمالا این پروژه تا ژوئن 2024 ادامه دارد. رونالدو تا ژوئن 2025 با النصر قراداد داشته و بدین معنی است که او می توانید یکسال دیگر تغییرات در این خانه را انجام دهد تا در نهایت به میهن خودش بازگردد. البته همسایه های او امید دارند که اینطور نباشد و سریعا خانه کریس به اتمام برسد.

mohamadnd
16 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *