کلوپ، ما یک فینال اروپایی دیگر می خواهیم

کلوپ، ما یک فینال اروپایی دیگر می خواهیم، یورگن کلوپ، سرمربی پرشور لیورپول، در حالی که تیمش خود را برای رویارویی با تولوز در لیگ اروپا حاضر می کند، یک فینال اروپایی دیگر را در نظر گرفت. جاه طلبی های کلوپ زیاد است و او معتقد است که لیورپول پتانسیل صعود به مراحل پایانی رقابت ها را دارد.

کلوپ، ما یک فینال اروپایی دیگر می خواهیم

لیورپول

لیورپول قرار است در فرانسه میزبان تولوز باشد و این بازی در هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا برگزار می شود. قرمزها در حال حاضر با دو برد چشمگیر خود را به عنوان مدعیان قوی در گروه تثبیت کرده اند. علاوه بر این، روحیه لیورپول پس از پیروزی اخیر آنها مقابل اورتون در دربی در حال افزایش است. یک برد دیگر در بازی آینده می تواند راه را برای یک رقابت موفق در لیگ برتر مقابل ناتینگهام فارست هموار کند.

کلوپ که به رویکرد صریح و صمیمانه اش معروف است، در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی، احترام خود را برای تولوز ابراز کرد. او گفت: “هنوز به بازی یکشنبه فکر نکرده ام و تولوز شایسته احترام است. قهرمان جام حذفی فرانسه تیم خوب و باکیفیتی است. آنها امسال تیم جوان و با استعدادی دارند و من تولوز را به عنوان تیمی می بینم. تیمی با ایده های روشن. باید ببینیم فردا چگونه با ما روبرو خواهند شد.”

کلوپ، ما یک فینال اروپایی دیگر می خواهیم
کلوپ، ما یک فینال اروپایی دیگر می خواهیم

کنفرانس خبری

کلوپ همچنین به دو چهره شاخص فوتبال انگلیس، بیل کنرایت، رئیس اورتون و سر بابی چارلتون ادای احترام کرد. او گفت: “در این مورد نمی توانم چیزی اضافه کنم زیرا هرگز آنها را از نزدیک ندیدم، اما 8 سال حضور در انگلیس برای من کافی بود تا بفهمم سر بابی یکی از بزرگترین شخصیت های فوتبال این کشور و جهان است. و البته من از قبل این را می دانستم. آقای کنرایت قلب بزرگی برای شهر و اورتون داشت و من به خانواده او تسلیت می گویم.”

سرمربی لیورپول به‌روزرسانی‌هایی را درباره فهرست تیم از جمله بهبودی اندی رابرتسون از عمل جراحی به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “روبو عمل جراحی را انجام داد و همه چیز به خوبی پیش رفت. به محض اینکه از خواب بیدار شوید، توانبخشی شروع می‌شود، و من فکر می‌کنم که امروز صبح اتفاق افتاد.”

وی همچنین از در دسترس بودن کودی خاکپو خبر داد و گفت: کودی از یکشنبه گذشته به طور کامل در تمرینات حضور دارد و در اختیار تیم است.

یورگن کلوپ
یورگن کلوپ

داروین نونیز

یکی از چشم اندازهای هیجان انگیز لیورپول داروین نونز است. کلوپ از شرایط نونز و سازگاری او با تیم به شدت صحبت کرد و گفت: “داروین در شرایط بسیار خوبی است. مدتی طول کشید تا او با همه چیز سازگار شود، اما همه ما از او بسیار راضی هستیم. در مقابل اورتون، باید تصمیم می گرفتیم که چه کسی بازی کند. بازی بین دیاز و داروین را شروع کنید. کار دیاز ایجاد موقعیت بود. داروین در نیمه دوم به میدان رفت و حریف را نابود کرد. این ایده اولیه ما بود.”

کلوپ در خصوص بازی پیش رو به تغییرات احتمالی در ترکیب اشاره کرد و گفت: “تغییرات خواهیم داد، هرچند زیاد نیست، اما خواهیم دید. همه بازیکنان در دسترس نشان دادند که برای مسابقات حاضر هستند. امیدواریم به این مسابقات برسیم. فینال لیگ اروپا. یک فینال اروپایی دیگر برای ما خوب خواهد بود.”

نتیجه

با اشتیاق یورگن کلوپ و عملکرد قوی لیورپول تا اینجای کار، هواداران این تیم دلایل زیادی برای خوش بین بودن به شانس خود در لیگ اروپا و به طور بالقوه یک فینال هیجان انگیز اروپایی دیگر دارند. تقابل با تولوز نویدبخش فصلی هیجان انگیز در تلاش لیورپول برای کسب افتخار اروپایی خواهد بود.

Hesam
25 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *