واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات

کیلیان امباپه بازیکن تیم پاری سن ژرمن نسبت به شایعات روزهای اخیر خود صحبت کرد و واکنش قاطعانه و تند و سریعی نشان داد. در ادامه سایت ورزشی با واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات همراه شوید.

واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات

واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات

به گزارش سایت ورزشی، با نزدیک شدن به ژانویه بازار نقل و انتقالات داغ شد. اسم امباپه به دلیل اتمام قراردادش با تیم فرانسوی بر سر زبان ها قرار دارد. ستاره PSG قراردادش در پایان فصل به اتمام می رسد و فعلا تمدیدی انجام نداده است. امباپه منعی برای مذاکره با باشگاه های دیگر ندارد و هر روز شایعات جدید پیرامون او شکل می گیرد. عصر گذشته مارکا گزارش داد که رئال در زمستان به کیلیان پیشنهادی نمی دهد. ظاهرا مذاکره ای در کار نخواهد بود. در تابستان نیز اولویت اصلی رئال آلفونسو دیوس است و در صورت ابراز علاقه خود این بازیکن فرانسوی، مذاکره با او آغاز می شود. در واقع توپ درون زمین کیلیان امباپه است و رئال پیش قدم نمی شود. شب گذشته ولی فوت مرکاتو فرانسه ادعا کرد امباپه و رئال به توافق رسیده‌اند.

واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات

ساعاتی قبل رادیو RMC، منبع معتبر فرانسوی در این باره به نقل از باشگاه فرانسوی پی اس جی گفت: «ما اطمینان می‌دهیم که هیچ تصمیمی از سوی مهاجم فرانسوی در مورد تمدید یا پایان دادن به قراردادش در ماه ژوئن گرفته نشده است. فوت مرکاتو گزارش می‌دهد، عصر یکشنبه، توافقی بین مهاجم پاریسی در روزهای اخیر با رئال مادرید صورت گرفته و انتقالش در تابستان آینده را قطعی کرده است. در حال حاضر تایید یا رد آن دشوار است. پی اس جی می‌گوید از وجود چنین توافقی اطلاعی ندارد. مدیران باشگاه انتظار داشتند و هنوز هم انتظار دارند که از تصمیم بهترین گلزن تاریخ باشگاه زودتر از هر منبعی مطلع شوند.»

خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

واکنش و بیانیه سریع کیلیان امباپه درباره شایعات

در همین رابطه دقایقی پیش از طرف کیلیان امباپه نیز بیانیه‌ای منتشر شد که پاسخی به این شایعات بود.

بیانیه‌ای که از طرف ایجنت او در اختیار رادیو RMC قرار گرفته و در آن تاکید شده که شایعات کذب هستند: «هیچ توافقی در مورد آینده کیلیان وجود ندارد و هیچ بحثی در مورد آینده او وجود نداشته است. هیچ نوع فشاری نمی‌تواند زمان‌بندی برای تفکرات و تصمیم نهایی کیلیان را تعیین کند.»

mohamadnd
8 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *