خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

روزنامه مارکا دقیقه های قبل نوشت که رئال مادرید در تابستان و زمستان پیشنهادی به کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی تیم پاری سن ژرمن نمی دهد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

 

خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که همه طرفداران رئال منتظر مذاکره با امباپه بودند. مارکا نوشت که این پیشنهاد هرگز رخ نمی دهد. و اولویت های باشگاه مادریدی تغییر یافته است. شرایط همانند زمستان 2022 میباشد. امباپه 6 ماه دیگر قراردادش تمام می شود و بدون مشکل می تواند با رئال مادرید مذاکره کند. دو سال قبل نیز تیم مادریدی پیشهاد خود را به ستاره فرانسه داد. اما او در پایان همان فصل با پاریس تمدید نمود. دستمزد 35 میلیون یورویی و پاداش 130 میلیون یورویی برای کیلیان آماده بود. او پیشنهاد پی اس جی را ترجیح داده بود. و این اتفاق در 2017 نیز رخ داد.

خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

آیا کیلیان امباپه در پاریس می ماند یا به لیورپول می رود؟

در روزهای اخیر شایعات زیادی درباره این مهاجم فرانسوی در روزنامه های مختلف اروپایی درج شد. رئال تا پایان ژانویه به این بازیکن هشدار داد. اما مارکا نوشت که رئال هرگز هیچ پیشنهاد جدیدی به این بازیکن نخواهد داد. تیم با همین بازیکنان و کادر فنی نتایج خوبی کسب کرد و همه منتظر بازگشت و ورود اندریک در تابستان هستند. الویت رئالی ها در نقل و انتقالات نیز توافق نهایی با آلفونسو دیویس است که هیچکس در باشگاه به امباپه فکر نمی کند. در مدیریت رئال این یک داستان خسته کننده است و همانند دو سال قبل این موضوع به پایان رسید. بدین ترتیب مسیر برای پاریسی ها هموار است تا با بازیکن مهاجم گلزن خودش تمدید قرارداد انجام دهد یا حتی باشگاه هایی نظیر لیورپول در جذب او رقیبی نداشته باشند. به نظر شما سرنوشت این ستاره تیم خروس ها چه می شود؟

بهترین خبر سال جدید رئالی‌ها: خانه امباپه در مادرید

خداحافظ کیلیان: رئال امباپه را نمی‌خرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *