لالیگا: بارسا شکست خورد، خیرونا صدر جدول است

لالیگا: بارسا شکست خورد، خیرونا صدر جدول است.در یک درگیری شگفت‌انگیز در لالیگا، بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی در برابر اف سی خیرونا، قهرمان پیشتاز غافلگیرکنند. دچار لغزشی غیرمنتظره شد و با نتیجه 4-2 (1-2) در زمین پرهیاهوی خانگی شکست خورد. بدون خدمات مارک آندره تراشتگن دروازه بان ملی پوش آلمانی که به دلیل جراحی کمر غایب بود، کاتالان ها خود را مغلوب دیدند.

لالیگا: بارسا شکست خورد، خیرونا صدر جدول است

این بازی مهم

لالیگا: بارسا شکست خورد، خیرونا صدر جدول است
لالیگا: بارسا شکست خورد، خیرونا صدر جدول است

در پی یک بن بست برای رئال مادرید رهبر لیگ بود که در روز شنبه مقابل بتیس سویا با تساوی 1-1 متوقف شد و دروازه خیرونا را باز گذاشت که اکنون به صدر جدول رده بندی صعود کرده است. موقعیت به عنوان رهبر جدول

بارسلونا که با حضور ایلکای گوندوگان

این بازی مهم
این بازی مهم

ملی پوش آلمانی در ترکیب اصلی تقویت شد. در اوایل بازی حیرت زده شد. آرتم داوبیک مهاجم خیرونا در یک ضد حمله از فرصت استفاده کرد و در دقیقه 12 میهمان را پیش انداخت. با این حال، پاسخ بارسلونا از طریق قدرت هوایی فوق ستاره آنها رابرت لواندوفسکی بود که با ضربه سر مصمم در دقیقه 19 بازی را به تساوی کشاند.

میگوئل گوتیرز

میگوئل گوتیرز
میگوئل گوتیرز

در ابتدا یک فرصت طلایی را از دست داد تا خیرونا را یک بار دیگر پیش بیاندازد اما به ندرت یک دقیقه بعد (دقیقه 40) خود را جبران کرد. او با کمک یک دفاع بی حال بارسلونا از یک مهاجم پویا استفاده کرد و اولین گل خود را در این فصل به ثمر رساند. ضربه قاطع توسط والری خیرونا در دقیقه 80 وارد شد . بیشتر از خواب آلودگی دفاعی بارسلونا استفاده کرد. با نزدیک شدن به پایان بازی. گوندوگان با گلی که در آخرین لحظه (90+2) به بارسا زد. بارسا امیدی به بارسا داد. اما این کریستین استوانی بود که حرف آخر را برای خیرونا زد و ضربه ای مخرب به رالی بارسلونا زد (90+5). ).

رئال مادرید که قبلاً به تساوی رسیده بود

راه را برای این تحولات هموار کرد و اکنون با 39 امتیاز در رده دوم قرار دارد، پس از خیرونا با 41 امتیاز و بالاتر از بارسلونا که با 34 امتیاز با بلاتکلیفی دست و پنجه نرم می کند.

Hesam
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *